Předseda „policejních odborů“: Chovanec musí okamžitě odstoupit. Policie sehrála pro propagandu představení skoro jako se Zifčákem. Vše bylo sehráno pro kamery ČT24

PRAHA | AKTUALIZOVÁNO | Scénář ze sobotní demonstrace pro média psala především policie, která účelově připravila malou epizodu, která však mohla stát zdraví nejen občanů, ale také některých policistů, které někdo v této hře obětoval, informuje veřejnost předseda Unie bezpečnostních složek a předseda Strany Patrioti Jiří Vítek, který na základě odhalených šokujících informací vyzval ministra vnitra Milana Chovance k okamžitému odstoupení z funkce.

Je to Jaroslav L. z Obvodního oddělení Policie pro Prahu 1?

Je to Jaroslav L. z Obvodního oddělení Policie pro Prahu 1?

Médii prezentovaný střet mezi levicovými extremisty, kteří podporují islamizaci a likvidaci národa a údajnými „fašisty“ byl podle všeho v režii Policie, kdy „fašisté“ byli dobře maskováni a podle všeho se mělo jednat přímo o policisty v civilu, kdy akce byla velitelsky organizována a spuštěna až dorazil štáb České televize – zpravodajského kanálu (žumpa) ČT24 – Tedy nestalo se nic, co média prezentovala. Bylo to vše absurdní divadlo jako pera Václava „opilce“ Havla: Jak diskreditovat odpůrce islamizace České republiky. Takový Zifčák vz. 2016.

Video jako důkaz

Jiří Vítek

Jiří Vítek – Předseda Unie bezpečnostních složek

„Cílená provokace řízená policií je zdokumentována na tomto videu, kde skupina policistů v kuklách, kteří se vydávají za neonacistickou bojůvku provokují pochod tzv. vítačů uprchlíků,“ píše předseda tzv. policejních odborů Jiří Vítek a dále dodává, že jiná skupinka policistů bez vybavení se tak stává překvapivě hrází, která je má zastavit, jsou v této hře pouze komparzem.

„Kde je SPJ v kompletní výbavě?“ ptá se po speciálních pořádkové jednotce předseda Vítek a hned si sám odpovídá: „Stojí na tramvajové zastávce, sedí v autech, přehrazují ulice, kde se relativně nic neděje. Přesto hlavní čelo průvodu, které je monitorováno i policejním vrtulníkem je doprovázeno pouze policejní doprovodem bez dostatečné výstroje. Kde je antikonfliktní tým, který je vždy u větších rizikových skupin? Opakuji tito policisté pouze v čepicích jsou prostě neinformovaná stafáž, která je obětována pro mediální hru. Jde o přímé ohrožení jejich zdraví! Někdo Vás obětoval a metody příslušníka Stb Zifčáka převzal tentokrát muž v hnědé bundě, ale to není vše.“

Nevěříte Vážení? Tak věřte jedná se o podobné odporné praktiky policie, které například byli použity v Českých Budějovicích v červenci 2013. Důkazem nechť je video z 6. 2. 2016:

Policejní provokace pro propagandu ČT24

Dezinformační oddělení opět na scéně; Vracíme se do doby StB?

Velitel policejní provokace informuje podřízení policisty v uniformě

Velitel policejní provokace informuje podřízené policisty v uniformě

Nechci komentovat a nemám informace, kdo tuto akci připravil, řídil, ale ten kdo za PČR odpovídá je především policejní prezident a ministr vnitra, kteří své zaměstnance podle této akce jednoznačně využívají jako figurky v politické a mediální hře, komentuje video výše předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek. Jako autor člínku bych doplnil: S Jiřím Vítkem jsem osobně jednal ve středu 4. 2. v Praze, kdy došlo i na vzpomenutí ostudné akce Policie v Českých Budějovicích v červenci 2013, kdy jsem mu řekl, že se obávám podobných provokací v sobotní Praze. Bylo to ještě horší: Nikoho nemlátili, ale jen policie vyrobila virtuální realitu. To je zneužití policie.

A jak to vyhodnotil policejní „orborář?“ „Tímto je žádám o okamžité vyšetření této situace a jednoznačné odstoupení ministra vnitra, který nasazuje zaměstnance ministerstva vnitra proti vlastním občanům,“ píše Jiří Vítek, kdy dodává, že ač souhlasí s protestující stranou ( Strana zelených, mladí sociální demokraté apod.), tak podle něj jde v tomto případě v demokratickém státě o prostředky, které se neslučují s posláním policie ČR. „Přesto většina policistů včera odvedla velmi kvalitní práci jako při minulých protestech a za to jim patří dík. Bohužel malou část policie dnes ovládají lidé, kteří si tak chtějí udržet své politické funkce za každou cenu,“ naráží Vítek na Milana Chovance, který by měl nést odpovědnost a odstoupit ze své funkce.Budějovicemi to asi začalo a dnes je to jako v podání komunistického Sboru národní bezpečnosti (SNB)

Velitel velí policejní provokaci policistů v civilu maskovaných kuklami

Velitel velí policejní provokaci policistů v civilu maskovaných kuklami – Dům podle katastru nemovitostí, z kterého vycházejí, patří Ministerstvu vnitra

„Jak je vidět bylo od akce v Budějovicích znovu obnoveno infiltrační a dezinformační oddělení podobné odboru aktivních opatření I. správy Ministerstva vnitra (rozvědky) fungující před rokem 1989,“ komentuje včerejší akci policie předseda Strany Patrioti a předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek.

katastr

Jen tak pro rekapitulaci. Co se vlastně v Českých Budějovicích stalo? Analýzu pro naši redakci v roce 2013 zpracoval specialista na podobné situace, který měl možnost být tu možnost, že byl u podobných zásahů i v zahraničí, kde je situace horší. Například i co se týče boje proti terorismu. Podle jeho slov je zásah bezprecedentní i při srovnání bezpečnostních složek, které fungují například na blízkém východě. Mohl totiž hodnotit i zásah izraelských speciálních bezpečnostních složek.

„Video, které Vám přinášíme, jasně popisuje protizákonný postup policistů. Jasně a zřetelně ukazuje, jak a kdy policisté porušili zákon o polici,“ stojí v popisu k video na webu Nekorektni-TV.cz. Ovšem GIBS byla jiného názoru, což znamená, že policie je připravena na pokyny z nejvyšších míst porušovat platné zákony, aby mohla potlačovat svobodou vůli obyvatel – Tomu se říká totalita a policejní stát.

Jedná se o analýzu třech videí, které na server YouTube nahrál jako autor pan Jakub Zíbrt, tyto jsem včera vydali v exklusivní videoreportáži Policisté se v Českých Budějovicích chovali jako zrůdná hovada. Videoreportáž o násilí primitivů v civilu s teleskopickými obušky.

Oproti Českým Budějovicím zdokonaleno, takto maskované provokatéry jen stěží veřejnost identifikuje, ale jejich velitel nám tvář ukázal. Kdo to je?

Jsem proti potírání protiprávního jednání, ale tohle je provokace a ohrožení zdraví občanů ČR

„Jako předseda Unie bezpečnostních složek, který zastupuje policisty, hasiče, vězeňskou službu, to v první řadě vnímám, jako zneužití policie k politickým cílům, ohrožení zdraví policistů v uniformách (obětní beránci), dále jako neoprávněný zásah (provokaci) proti občanům, které na zdraví a životě ohrozila řízená provokativní akce policie ČR,“ rozhořčeně kritizuje včerejší zneužití policie politiky k ideologickému boji a výrobě pořadu plného propagandy ze strany České televize, který byl zneužit na ČT24 k diskreditaci odpůrců likvidace Evropy řízenou islamizační invazí.

Výsledná propaganda na vymytí mozků. Uvádí tvůrčí skupina propagandy PČR&ČT – Policie musela v Praze oddělovat demonstranty, muže se zbraní zatkla

„Tohle bylo přátelé absolutně přes čáru a nasazovat bezpečnostní složky bez důvodu proti dětem i když například s názorem se kterým já osobně nemůžu souhlasit, tak tohle nás všechny vrhlo do situace a země, kterou řídí lidé, kteří již stojí viditelně proti svým občanům,“ komentuje to dále znechuceně Jiří Vítek.

Předseda Unie bezpečnostních sborů si položil velmi závažné otázky: „Co může přijít dál?? Požáry, které se budou svádět na druhé nebo politické vraždy??“ Kdy si jemně odpověděl, že obviňování organizátorů akce na Hradčanském náměstí z podpory fašismu a napadání ideových protivníků je zatím to nejmenší.

Českou televizí zmíněný muž se zbraní? Tak zbrojní průkaz určitě měl, tak jako snad i výcvik, když služební odznak měl patrně v kapse. A zatčení? Odvezli jej kafe, asi měl už nárok na bezpečnostní přestávku v práci. Ale jak náš redakční zdroj jednou uvedl, tak policisté dnes mají takový výcvik, že by se on sám jako bývalý instruktor výcviku bál, že se postřílejí na střelnici mezi sebou.


Chovanče, Chovanče…

„Na minulém setkání jste mě říkal, ať si nevzkazujeme věci po médiích pane ministře, ale po včerejšku nevidím důvod tuto věc řešit po telefonu, protože toto je jasný důkaz toho, že policii vedete proti svým zaměstnancům, ale i lidem které máte ze své pozice chránit,“ odkrývá zákulisí Jiří Vítek, který ze své pozice předsedy Unie bezpečnostních složek musí s Chovancem jednat. Raději jsme se neptali, co si o chovanci z ČSSD Milanovi myslí.

A závěrem Vám ve fotogalerii představíme i řídícího důstojníka celé té policejní akce, který své „fašisty“ koordinoval, aby náhodou policisté, kteří hráli „fašisty,“ nezranili jiné policisty, kteří hráli „policisty.“ V případě, že je Vám identita „fízla“ známa, tak nám ji zašlete na e-mail: [email protected]

Foto: vitekjiri.blog.idnes.cz

loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
Pivní bedekr