Řízená invaze islamismu do Evropy bude i nadále pokračovat

Paní Angela se totiž při nedávné návštěvě Turecka zaručila, že přijme další syrské imigranty (tím je opět pozvala) a rozdělí je dle systému kvót po Evropě.

Radek Rozvoral

Radek Rozvoral
Podle serveru Echo24.cz to prohlásila v Ankaře na jednání o zbrzdění proudu imigrantů. Podle Merkelové budou ti imigranti, kteří se do Evropy dostanou rozdělováni dle systému kvót.

Jestli si dobře vzpomínám, tak jsme byli nejen naší vládou již několikrát v poslední době ubezpečováni, že kvóty jako takové už jsou zcela určitě minulostí a že už i sama Evropská unie přišla na to, že kvóty nic neřeší. No a ejhle paní Angela najednou opět mluví o kvótách a o přerozdělování imigrantů po Evropě. No a já se ptám, jaký mandát měla tato dáma, která mimochodem nemá žádné děti, takže nemá za koho bojovat, od Evropské unie na tomto jednání? To už si máme opravdu myslet, že je pojem Evropská unie jen krycím názvem pro to, že jde ve skutečnosti o Německou unii?

Identita muže v hnědé bundě odhalena? Je to opravdu on?

Její počínání je zcela neuvěřitelné a to zvláště také proto, že nezapomněla zdůraznit, že je důležité, aby cesta imigrantů ze Sýrie přes Turecko neprobíhala ilegálně, nýbrž „kontrolovaně, legálně a aby byla námi organizovaná“. Takže nám vlastně tímto řekla, že pokud budou imigranti chtít, posvětí jejich nelegální imigraci na legální.

No řekněte, není to pro ty, kteří usilují o islamizaci Evropy, vládnou černým zlatem, a netolerantní, velmi násilnou islámskou ideologií úžasná zpráva, když chce německá kancléřka posvěcovat nelegální imigraci za legální? Jaký důkaz pro potvrzení řízené invaze islamismu do Evropy ještě chceme?


Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys