Na webu Bílého domu se objevila petice s požadavkem postavit před soud Baracka Husseina Obamu

WASHINGTON | V textu petice byl americký prezident označen za „válečného zločince“. Autoři žádosti trvají na procesu v Mezinárodním trestním soudu v Haagu. Informuje agentura Sputnik o touze Američanů nechat Obamu odsoudit a uvěznit.

Obama za mřížemi | foto:  bloomberg.com

Obama za mřížemi | foto: bloomberg.com

Autoři petice tvrdí, že Barack Hussein Obama je vinen ze zločinů spáchaných nejen proti občanům Spojených států (SS), ale i proti celému světu. Mnoho lidí Obamu vnímá jako vůdce světového teroristického hnutí, který je odpovědný za sta tisíce zavražděných civilustů.

Identita muže v hnědé bundě odhalena? Je to opravdu on?

„Jedna z nejstrašlivějších věznic na světě — Guantánamo — stále funguje. Libye byla zničena v důsledku Obamovy agrese. V Sýrii Obamovi agenti trénují, financují a organizují teroristické skupiny, kterým říkají umírněná opozice,“ píše se v textu petice i o americkém koncentračním táboře na okupovaném kubánském území.

Kromě toho její autoři obviňují zločince Obamu z porušování práva na soukromý život občanů Spojených států, pošlapávání ústavních práv, jako i zločinných kroků a porušování zákonů v při výkonu jeho funkce.


Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys