Na webu Bílého domu se objevila petice s požadavkem postavit před soud Baracka Husseina Obamu

WASHINGTON | V textu petice byl americký prezident označen za „válečného zločince“. Autoři žádosti trvají na procesu v Mezinárodním trestním soudu v Haagu. Informuje agentura Sputnik o touze Američanů nechat Obamu odsoudit a uvěznit.

Obama za mřížemi | foto:  bloomberg.com

Obama za mřížemi | foto: bloomberg.com

Autoři petice tvrdí, že Barack Hussein Obama je vinen ze zločinů spáchaných nejen proti občanům Spojených států (SS), ale i proti celému světu. Mnoho lidí Obamu vnímá jako vůdce světového teroristického hnutí, který je odpovědný za sta tisíce zavražděných civilustů.

Identita muže v hnědé bundě odhalena? Je to opravdu on?

„Jedna z nejstrašlivějších věznic na světě — Guantánamo — stále funguje. Libye byla zničena v důsledku Obamovy agrese. V Sýrii Obamovi agenti trénují, financují a organizují teroristické skupiny, kterým říkají umírněná opozice,“ píše se v textu petice i o americkém koncentračním táboře na okupovaném kubánském území.

Kromě toho její autoři obviňují zločince Obamu z porušování práva na soukromý život občanů Spojených států, pošlapávání ústavních práv, jako i zločinných kroků a porušování zákonů v při výkonu jeho funkce.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
Pivní bedekr