Ukrajinská nacistická junta zuří. Na českém trhu je atlas, který označuje Krym za ruský

PRAHA – KYJEV | Ukrajinské velvyslanectví v Praze žádá stažení Fotbalového atlasu světa z českého trhu, protože na jedné z map je Krymský poloostrov označen jako území Ruska. Napsal to dnes internetový deník iDNES, který dlouhodobě straní ukrajinskému zločineckému režimu.

Ruský Krym

Ruský Krym

Ukrajinský velvyslanec Borys Zajčuk v dopise pražskému Ottovému nakladatelství napsal, že publikace „mate čtenáře,“ ironizuje matení TASR na svém zpravodajském serveru TERAZ.sk, jelikož na Slovensku není postoj médií v rámci Krymu, tak jednoznačný.

Zajčuk Vyjádřil naději, že Fotbalový atlas světa bude okamžitě stažen z prodeje a chyba bude opravena. Ve svém dopise dále připomněl: „Ruskou okupaci Krymu.“ Což může napsat leda tak ukrajinský magor, zločinec a nacista – Na Krymu proběhlo nejedno referendum – Ještě před rozpadem SSSR obyvatelé Krymu hlasovali v lidovém hlasování, že nechtějí být součástí nově vznikající Ukrajinské republiky, ale chtějí být součásti Ruské federace – Pak byl Krym okupován Ukrajinou.

Po majdanském puči nacistické junty se v autonomní republice Krym uskutečnilo další referendum, kdy na základě mezinárodního práva a Charty OSN na právo sebeurčení se obyvatelé rozhodli odtrhnout od Ukrajiny a souhlasili se zařazení Krymské republiky do Ruské federace, tak se i stalo, což je úplně obdobná situace, jako vytržení Kosova z Jugoslávie. Jen bez genocidy Srbů, kterou páchaly SS (Spojené státy). Připojení Krymu k Rusku ukončilo okupaci poloostrova Ukrajinou.


Imbecilní servilita nakladatele

Ottovo nakladatelství se podle ukrajinských médií za omyl omluvilo a zdůvodnilo ho lidskou chybou. Což je výraz imbecility vedení nakladatelství a popírání faktů. A servilita nezná konců: „Ottovo nakladatelství ukrajinskou stranu ujistilo, že pokud kniha vyjde v novém nákladu, chyba se nebude opakovat,“ uvedl server iDNES, který šíří převážně lží a propagandu, co taky čekat, když je ve vlastnění oligarchy a amerického agenta Babiše, který nastoluje v České republice proamerickou plutokracii.