Jediným řešením migrační krize je deportace ekonomických migrantů, pronesl Miloš Zeman na konferenci v Bratislavě

PRAHA – BRATISLAVA | Podle českého prezidenta Miloše Zemana islámští migranti nejsou integrovatelní a asimilovatelní do evropské kultury, protože podle nich má muž právo bít svou ženu, upírá se jim přístup ke vzdělání, veřejným funkcím a ženské svědectví před soudem má poloviční hodnotu jako svědectví muže, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Miloš Zeman | foto: sputnik.com

Miloš Zeman | foto: sputnik.com

„Česká republika není xenofobní, pět procent její populace tvoří cizinci včlenění do společnosti,“ uvedl Miloš Zeman na včerejší mezinárodní konferenci Sociální demokracie v 21. století – bez škrtů a blíže k lidem, kterou v Bratislavě zorganizoval institut ASA.

Při slově migrace se však podle jeho slov zapomíná na islámskou migraci. Ta, jak upozornil, není integrovatelná a asimilovatelných do evropské kultury. „Je to kultura, na jejímž základě má muž právo bít svou ženu, ženám se upírá přístup ke vzdělání, veřejným funkcím a jejich svědectví před soudem má poloviční hodnotu jako svědectví muže,“ přiblížil více islámskou anticivilizaci prezident Miloš Zeman.

Ekonomické migranty deportovat. Chtějí jen parazitovat

Ilustrační snímek | Foto: stalo-se.cz

Ilustrační snímek | Foto: stalo-se.cz

Za jediný způsob řešení migrační krize považuje deportaci ekonomických migrantů a těch, kteří hlásají náboženskou nenávist a násilí. „Zkrátka připravují teroristické akce,“ dodal. Podle něj ekonomičtí migranti v Evropě ani nechtějí pracovat, ale žít výhradně ze sociálních dávek. „Co, nakonec, v našich zemích dělá i jistá kategorie lidí, kterým se někdy říká nepřizpůsobiví. A proč tuto kategorii ještě zvětšovat? „Zamyslel se.

Jak poznamenal, není třeba si nalhávat, že mezi migranty nejsou i džihádisté, kteří mohou vytvořit spící teroristické buňky. Je přesvědčen, že pokud EU nedokázala zajistit ochranu svých vnějších hranic, tak nemá právo vymýšlet Relokační mechanismy, kterými narušuje suverenitu členských států.

„Tím problém neřeší, ale odsouvá a vytváří novou kategorii migrantů kočujících přes evropské státy, kteří pro největší sociální dávky nakonec končí v Německu,“ zdůraznil český prezident.


Fico je „jediný sociální demokrat ve střední Evropě“

Robert Fico a Miloš Zeman - Dva kamarádi

Robert Fico a Miloš Zeman – Dva kamarádi

Miloš Zeman dále vyzval k tomu, aby sociální demokracie chránila národní zájmy a historické kořeny tak vlastní, tak evropské kultury, přičemž si podle něj třeba uvědomit, že evropská kultura není slučitelná s kulturou nenávisti vůči nevěřícím.

Česká hlava státu závěrem popřála předsedovi Směru-SD Robertu Ficovi, který také vystoupil na konferenci, úspěch jeho straně v nadcházejících parlamentních volbách, kdy uvedl: „Robert Fico je jediný opravdový sociální demokrat,“ kdy měl na mysli střední Evropu.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr