Němci prohrávají z vetřelci: V německých školkách a školách pomalu mizí vepřové maso z jídelníčku

DÜSSELDORF | Některé jídelny se zřekly vepřového masa úplně, v jiných poptávka po něm rychle klesá. „V nadcházejících letech vepřové maso pomalu zmizí z plánů nabídky ve školkách a školách,“ říká Ulrike Arens-Azeved, viceprezidentka Německé společnosti pro výživu (DGE). Důvody jsou jasné: náboženské zákazy (vlivem islámu) a moderní výživové normy. Informuje o německých imbecilech v řízení stravování slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

prase

prase

Kolem 4000 celodenních škol ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko je toho důkazem: „Platí to zejména pro Porúří, kde je stále více a více muslimských dětí,“ potvdzuje Ursula Tenfeld-Weber, ředitelka sítě školních jídelen v Düsseldorfu.

Co se týče moderních stravovacích standardů, DGE doporučila školkám a školám maximálně dva masité pokrmy na oběd týdně, čímž se myslí i jiné druhy masa. Podle jejího průzkumu dokonce se již 80% jídelen drží muslimských stravovacích předpisů, což je imbecilní a hrůza. Když se jim naše tradice nelíbí, tak mohou táhnout do horoucích pekel.

„Podíl vepřového masa je v posledních letech čím dál tím menší,“ konstatuje Rolf Hoppe, předseda sdružení Berliner Schulcaterer. „Počet muslimských studentů se zvýšil a kvalita konvenčního vepřového masa je diskutabilní,“ lže odporná zrůda o kvalitě masa, jelikož Mu-Slimáci žerou maso vražděných zvířat v rámci kruté porážky halal. Jeho vlastní cateringová společnost Luna dokonce prohlašuje: „Muslimští studenti si mohou být jisti, že jejich výrobky vůbec neobsahují vepřové maso.“ Hoppe by se měl uvařit sám, jelikož takto se chová vlastizrádné prase.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr