Brání Německo před vetřelci, tak jej budou soudit. Zažije pronásledování jako za nacistů?

DRÁŽĎANY | Lídr německého vlateneckého hnutí Pegida Lutz Bachmann bude v dubnu postaven před soud pro obvinění z podněcování k nenávisti vůči uprchlíkům v příspěvcích na sociální síti Facebook, kde jsou cizinci označováni za dobytek a odpad . Informovala o tom dnes tisková agentura DPA.

Lutz Bachmann | foto:  welt.de

Lutz Bachmann | foto: welt.de

Bachmann napsal ve středu večer na Facebooku, že soudní proces se začne v Drážďanech 19. dubna. Okresní soud v Drážďanech včera potvrdil termín otevření procesu. Drážďanská prokuratura uvedla, že když loni v říjnu vznesla obvinění, Bachmann se v té době snažil podněcovat Němců k nenávisti vůči uprchlíkům. Píše servilně TASR na webu Teraz.sk, jelikož v Německu snad není a ni jeden uprchlík, ale jen ekonomičtí přivandrovalci, kteří do země přitáhli parazitovat.

Bachmann je spoluzakladatelem hnutí Pegida, které organizuje v Drážďanech týdenní protesty a stalo se také inspirací pro vznik podobných uskupení po celé zemi. Bachmann, který popírá pravost statusů na Facebooku, napsal, že soudní proces je čistě politicky motivovaný a záměrem je zdiskreditovat jeho osobně i hnutí Pegida. Takový nacistický proces, kdy Němec se nesmí proti přivandrovalé svoloči bránit ani slovně. Spíše by tamní justice měla poslat na hranici zrůdnou prasnici Merkel.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr