Předsedu Patriotů asi o koule připravil Muž s hnědou bundou, ale jako strana jsou překvapeni ze Stropnického. Jak dlouho? Než někdo zase udělá bu, bu?

PRAHA | Politická strana Patrioti ČR je překvapena prohlášením ministra obrany Martina Stropnického o nasazení stovky českých vojáků v misi v zemích východní Evropy, které zaznělo v nedělním pořadu Otázky Václava Moravce. Informuje o prohlášení strany, která si do čela zvolila opět Jiřího Vítka, kterého připravil o koule „Muž s hnědou bundou,“ server ParlamentniListy.cz.

zprava Jiří Vítek předseda Patriotů a vlevo Jiří Janeček (statutární místopředseda Patriotů) | repro-foto: youtube.com (Hrdý čecháček)

zprava Jiří Vítek předseda Patriotů a vlevo Jiří Janeček (statutární místopředseda Patriotů) | repro-foto: youtube.com (Hrdý čecháček)

„Patrioti ČR se v současné době necítí být ohroženi Ruskou federací ani její armádou, ale masovým přílivem nelegálních migrantů do ČR a dalších evropských zemí. Oprávněné obavy z neřízené a především nelegální migrace zaznívají také ve veřejném prostoru, a právě takovým hrozbám by se političtí představitelé měli postavit a neplýtvat časem, lidskými silami a materiálními zdroji v misích, které nejenže nehájí aktuální zájmy naší země, nýbrž ani nepřináší našim občanům naději na bezpečí a jistotu, jež jsou narušeny politickou ignorací uprchlické krize,“ píše se v prohlášení strany, která si opětovně do svého vedení zvolila jako předsedu Jiřího Vítka a to v sobotu 20. února.

Předseda „policejních odborů“: Chovanec musí okamžitě odstoupit. Policie sehrála pro propagandu představení skoro jako se Zifčákem. Vše bylo sehráno pro kamery ČT24

Jiří Vítek byl politik, kterého nikdo neznal. Proslavil jej blog o „Muži v hnědé bundě,“ kde policii obvil z provokace. Jelikož byl Jiří Vítek i předsedou Unie bezpečnostních složek, tedy také policejní odbory, tak daný blog z webu iDnes odstranil (administrátor iDnes z něj udělal jej soukromý, aby nebyl na titulce, pozn. ed.). Pak přišlo chování hada, kdy odvolal, co řekl a řekl, co odvolal a odvolával a omlouval se do nekonečna. Patrně mu tak od koulí pomohl „Muž v hnědé bundě.“

Tomu všemu by i odpovídalo to, že na volebním „cosi“, kde bylo účastno asi dvacet osob, si nejen Patrioti zvolili Jiřího Vítka do čela strany. To je ale předseda, že? Ten prvně na židli řval o policejní provokaci a pak vše bral zpět, pod židlí schoulený. A dále Patrioti vedli i diskusi o podobě nového loga, které by měla zvýrazňovat včela. Asi se Patrioti ČR (PČR) dají do včel. Jaký bude jejich med?


Reklama: