Lidé nesnášejí vlastní národ, jelikož jsou zklamaní a nemohou se uplatnit; Proto se vrhají i do náruče islámu

Proč tolik mladých lidí pohrdá vlastní zemí a kulturou, proč jí nenávidí? Proč jsou někteří dokonce schopni přijmout tu nejodpornější totalitní ideologii jen proto, že je nepřátelská vůči jejich zemi? Mimo jiné proto, že jim jejich vlastní společnost a kultura nenabízí příležitosti!

Petr Hampl

Petr Hampl

Mladí muži naráží na bariéru danou tím, že nevznikají nové firmy a v těch stávajících jsou dobrá místa obsazena čtyřicátníky. Mladé ženy zase naráží na nedostatek mužů použitelných pro rozumný vztah (někteří pánové se budou vztekat, ale opravdu to tak je, že mužů ochotných a schopných přijmout odpovědnost je tak málo, že najít manžela je dnes stejně těžké jako po válce se sta tisíci padlých). Osobní zklamání se pak může snadno obrátit v nenávist vůči vlastní zemi.

Samozřejmě, není to jediné vysvětlení. Vedle toho určitě hrají roli i různé psychologické faktory a příliš benevolentní výchova. Ale pokud nebudeme vytvářet dost příležitostí, odcizíme si mladé muže. A pokud v českých zemích nebude vyrůstat dost mužů použitelných pro vztah, budou dívky pošilhávat po islámu.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr