Tak to je v háji. Tento předseda „politické strany,“ oblečen skoro jako bezdomovec na stanici metra Háje, sbírá podpisy

PRAHA | Dnes uskupení Patrioti ČR, které v posledním časem spíše v jakési křeči připomínají jen z velké dálky politickou stranu – spíše spolek aktivistů, uspořádali na konečné metra Háje petici proti vystoupení Jižního města z Velké Prahy.

Jiří Vítek na stanici metra Háje | foto: facebook.com/PatriotiStrana.cz

Jiří Vítek na stanici metra Háje | foto: facebook.com/PatriotiStrana.cz

Patrioti ČR se pasují do evropské, celorepublikové strany, ale tuto krajovou, čistě pražskou záležitost, která se týká Prahy 11 řeší vrcholné vedení strany – sám její předseda Jiří Vítek, který je veřejnosti znám jako tec, co před Mužem v hnědé bundě pod židli se schoval a popřel i to, že by snad někdy četl i Babičku Boženy Němcové.

Pražští patrioti jsou zásadně proti odtržení Prahy 11 z velké Prahy

Pražští patrioti jsou zásadně proti odtržení Prahy 11 z velké Prahy. Nápad aktivistického starosty Jiřího Štylera Hnutí pro Prahu 11 odtrhnout a izolovat Jižní Město je jen pokus zamaskovat svoji neschopnost řídit ekonomicky Prahu 11, informovali Patrioti ČR (PČR) v tiskové zprávě ze dne 12. února letošního roku.

Homelessák? | foto: facebook.com/PatriotiStrana.cz

Homelessák? | foto: facebook.com/PatriotiStrana.cz

Dnes vystartovali do ulic i s petičním stánkem. Viz fotogalerie. Je nutno, ale asi jen okrajově poznamenat, více by bylo snad i škoda slov, že předseda PCŘ na stanici metra Háje u petičního stánku, který spíše připomíná odpadkový koš, sám vypadá jako bezdomovec. Byl nemytý a nečesaný? To nevíme, ale úbor je hoden předsedovi strany.