A tyhle ksindlovské posránky z ČT si financujeme povinným výpalným, zaútočil Petr Štěpánek na spacákového Wollnera

HRADEC KRÁLOVÉ | Šéfredaktor publicistiky České televize Marek Wollner (náčelník lhaní a americko-bruselské propagandy) označil v rozhovoru pro server Aktuálně.cz bývalého místopředsedu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petra Štěpánka a Petra Žantovského za akční frontu kremelské propagandy, kteří dle něj prohráli v televizní krizi před šestnácti lety a nyní prý cítí svou šanci. Ovšem do očí se jim to bojí říct, takový je to hrdina, ten Wollner.

Petr Štěpánek | reprofoto: youtube.com (www.debatniklub.cz - Studio Kolektif)

Petr Štěpánek | reprofoto: youtube.com (www.debatniklub.cz – Studio Kolektif)

Petr Štěpánek na facebooku informuje své příznivce, že se mu ozval Alexandr Vojta, který stojí za nezávislým internetově-televizním projektem s názvem Debatní klub, informují ParlamentniListy.cz, ovšem Wollner jako srab odmítl do debaty s Petry Štěpánkem a Žantovským jít.

Pozvánky Debatního klubu ZDE.

„Vybídl obě strany ke konfrontaci před televizními kamerami. Zatímco Žantovský i já jsme kývli, zbabělý Wollner svoji účast odmítl. Žádná reakce nepřišla ani od vedení České televize. Hm, zajímavé. A tyhle ksindlovské posránky si nedobrovolně financujeme povinným každoměsíčním výpalným,“ kritizuje sraba Wollnera Petr Štěpánek.

Podle tehdejšího, dnes zesnulého ředitele Jiřího Hodače, který byl zvolen Radou České televize generálním ředitelem ČT a byl odmítnut právě odborovými komunisty z ČT, kterým tehdy führerorval i Wollner, měl právě Wollner na Jiřího Hodače zbaběle zezadu zaútočit pěstí a toho uhodit na toaletách do hlavy. Jak to bylo se asi již nedovíme, jelikož Wollner jako redaktor ČT je profesionální lhář, jinak by nemohl být mezi vlastizrádci v ČT.loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr