Chovají se jako prasata: Stádo vetřelců obtěžovalo dívky v Německu

KIEL | Dva muži z Afghánistánu ve věku 19 a 26 let pronásledovali skupinu tří dívek ve věku 15-17 let v severoněmeckém městě Kiel. Začali je fotografovat, filmovat s využitím mobilních telefonů, aby „produkci“ následně odesílali dalším osobám. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk o chování vetřelců v Německu, které je spíše zvířecí, nešli lidské.

Přivandrovalá verbež | foto: hlavnésprávy.sk

Přivandrovalá verbež | foto: hlavnésprávy.sk

Informace přinesly včera německá média s odvoláním na Kielské policejní velitelství. Podle nich se následně objevilo na místě 20-30 dalších mužů s migračním původem, kteří obtěžovali dívky, i když podle dosavadních poznatků vyšetřovatelů nedošlo žádnému tělesnému kontaktu. Ovšem i tak byly dívky vyděšené.

Dvě z dívek ze strachu utekly a zbavily se asi desítky pronásledovatelů, avšak nakonec se z obav o kamarádku vrátily a opět čelily obtěžování dvojice mužů z Afghánistánu.

Nasazení policisté čelili masivnímu urážení, hrozbám, ublížení na zdraví, pokusu o těžké ublížení na zdraví a odporu vůči úřední osobě ze strany migrantů, informovala tamní policie.


Reklama: