V Calais začali bourat ležení invazních vetřelců zvané Džungle

CALAIS | Včera začali likvidovat rozsáhle ležení invazních vetřelců ve francouzském městě Calais, kteří se jako invazní armáda kobylek, či jestli chcete ekonomických migrantů, právě z Calais, chtěli dostat na Britské ostrovy a tam parazitovat na sociálním systému.

foto: tasr (teraz.sk)

Pracovníci v helmách strhávají v jižním sektoru tábora jeden provizorní příbytek za druhým. Likvidace započala ihned po rozhodnutí soudu, aby tamní ležení zvané Džungle, bylo odstraněno. Vetřelci některé z chatrčí dokonce využívali jako modlitebnu a propaganda agentury AP dokonce lže o knihovnách a školách, ač obyvatelé tábora byli negramotní a primitivní.

„Tábor v přístavním městě Calais na severu Francie existuje už dlouhá léta. Z přístavu totiž odcházejí trajekty a plaví se přes Lamanšský průliv do Británie, nebo se do ostrovní země dá dostat i vlakem přes Eurotunel,“ informuje TASR na webu Teraz.sk, kdy dodává, že situace v táboře v Calais je však zdrojem velkého bezpečnostního napětí. Oficiálně byly počty invazních vetřelců odhadovány jen na čtyři tisíce, což je velmi poddimenzované číslo.