Dementujeme řeči Jiřího Vítka, který připomíná politického neandrtálce a měl tvrdit, že má redakci našich novin má pod kontrolou

OSTRAVA | Tímto se jako redakce tvrdě ohrazujeme proti tvrzením, které měl při osobních jednáních formou řeči šířit předseda marginální a skoro neviditelné strany Patrioti ČR (PAT). Jiří Vítek, který spíše připomíná politického neandrtálce měl tvrdit, že redakci Konzervativního deníku bez politické korektnosti VlastneckéNoviny.cz, má mít on a jeho spolek včelařů PAT pod plnou kontrolou.

Jiří Vítek | foto: faceboook.com (Jiří Vítek)

Jiří Vítek | foto: faceboook.com (Jiří Vítek)

Prohlášení Jiřího Vítka, které spíše připomíná řádění orangutana v politické džungli, než-li vyjádření politika, plně dementujeme a prohlašujeme, že naše redakce není pod žádným politickým vlivem. Nejsme pod vlivem žádného českého ani světového politika.

Redakce VlasteneckéNoviny.cz je plně pod kontrolou svého vydavatele, který je reprezentován ředitelem redakce a šéfredaktorem Radkem Veličkou. Jakékoliv politické tlaky a vlivy na činnost redakce byly vždy tvrdě a rezolutně odmítnuty.


Jiří Vítek byl po provokaci ohledně „akce Thunovská ulice“ či „Muž v hnědé bundě“ terčem tvrdé kritiky našich redaktorů, proto je úsměvné, že si dovolil někdy vůbec tvrdit, že naši redakci má mít pod kontrolou.

Zde přikládáme odkaz na štítek Jiří Vítek, kde najdete veškerý obsah, který naše redakce o Jiřím Vítkovi vydala. Proto si sám čtenář může udělat o obrázek o tom, že Jiří Vítek určitě naši redakci nekontroluje; Jestli tento pocit v něm vyvolala žádost našeho šéfredaktora o poskytnutí rozhovoru, který se odehrál, tak doporučujeme Jiřímu Vítkovi speciální péči lékaře s odborností na duševní poruchy.