Blahopřání Mariánu Kotlebovi k úspěchu jeho strany ve sněmovních volbách

PRAHA | Jsme přesvědčeni, že právě Vaše strana dokáže změnit slovenskou politiku, život slovenských občanů i mezinárodní postavení Vaší země, která stejně jako ta naše trpí bruselským diktátem a neomarxistickou indoktrinací, informuje předseda české národoveské strany Adam Benjamin Bartoš na webu své partaje, kdy přikládá dopis Mariánu Kotlebovi, ve kterému mu gratuluje k volebnímu výsledku.

Adam Benjamin Bartoš s oprátkou

Adam Benjamin Bartoš s oprátkou
Vážený pan
Ing. Mgr. Marian Kotleba
předseda strany ĽS Naše Slovensko

V Praze dne 5. března 2016

Vážený pane předsedo,

jménem české Národní demokracie bych Vám chtěl poblahopřát k volebním výsledkům, kterých jste se svou Lidovou stranou Naše Slovensko v letošních parlamentních volbách dosáhl.

Jsme přesvědčeni, že právě Vaše strana dokáže změnit slovenskou politiku, život slovenských občanů i mezinárodní postavení Vaší země, která stejně jako ta naše trpí bruselským diktátem a neomarxistickou indoktrinací. Díky neschopnosti unijních elit řešit invazi migrantů, vyvolanou z velké míry nezodpovědnou a sebevražednou americkou politikou v blízkovýchodním regionu, navíc slovenský národ čelí hrozbě, jež se ve svých dlouhodobých důsledcích může ukázat fatální. Slovenské politické elity jsou podobně zkorumpované a zaprodané cizáckým zájmům jako ty české. Slovensko potřebuje zásadní změnu, potřebuje takovou politickou sílu, která pro svůj národ vybojuje ztracenou suverenitu, svobodu a důstojnost a zahájí hluboké reformy celospolečenského rázu. Víme, že právě Lidová strana Naše Slovensko takovou politickou silou je – Národní demokracie se pak v České republice snaží o totéž. Zároveň si však uvědomujeme, jak nesnadné cíle si obě naše strany vytyčily a jak důležitý je mezinárodní rozměr našich snah; bez spolupráce mezi vlastenci v jednotlivých evropských zemích je vzkříšení Evropy svobodných národů nemyslitelné. O to více by měly spolupracovat naše dva národy, jež jsou si tak blízké.

Ještě jednou Vám gratulujeme k úspěchům ve volbách!

Se srdečným pozdravem

Adam B. Bartoš
předseda Národní demokracie

celý dopis v PDF zde


Reklama: