Chumaj Kiska se chová jako nedemokratický diktátor a pohrdá voliči: Pozval všechny předsedy nových parlamentních voleb mimo Kotleby

BRATISLAVA | Předsedové šesti politických stran, kteří se v sobotních volbách do probojovali Národní rady, dnes navštíví prezidenta Andreje Kiska. Hlava státu se ještě předtím k výsledkům voleb vyjádří na tiskové konferenci. Ovšem chumaj Kiska se chová jako nedemokrat nepozval všechny předsedy stran, co se asi naučil od zrůdy Havla, ten jednal stejně nedemokraticky.

Chumaj ze Slovenska

Chumaj ze Slovenska

Orloj politiků měl začít od 10. hodiny. Jako první Richard Sulík (SaS), následovat budou Igor Matovič (OĽaNO-NOVA), Béla Bugár (Most-Híd), Andrej Danko (SNS), Boris Kollár (Jsme rodina) a Radoslav Procházka (# Síť).

Předseda Směru-SD Robert Fico, který by měl jako vítěz voleb dostat do Kisky pověření k sestavení vlády, dnes cestuje na summit do Bruselu, prezidenta by měl navštívit v úterý ráno.

Šéfa ĽSNS Mariana Kotleby do prezidentského paláce podle informací TASR nepozvali. Prezident tak ignoroval 210.000 občanů, kteří mu dali hlas, zachoval se proto jako totalitní diktátor, který pohrdá voliči, jen aby ho jako poslušného čokla pochválili v Bruselu. Kiska je ostuda Slovenska, Kiska je záludný chumaj.Chumaj ze Slovenska jako Mimoň

Chumaj ze Slovenska jako Mimoň

Reklama: