Prezident za národ, národ za prezidenta, přijďte na demonstraci: Tam, kde vláda ignoruje, neslyší a neřeší vůli národa, tam se národ bouří

PRAHA | Dovolujeme si Vás informovat a zároveň pozvat na demonstraci za podporu prezidenta, která se koná v sobotu dne 12. března 2016 na Klárově od 14 hod, informuje ve své tiskové zprávě Organizační tým „Prezident za národ, národ za prezidenta“: Věra Řezníčková, Pavel Matějka, Naďa Mikulášková, Michal Řezník, Tomáš Mrva.

Pozvánka na demonstraci

Pozvánka na demonstraci

„Co má dělat národ, kterého vláda ignoruje, neslyší ani nerespektuje? Co má dělat národ, kterému jeho zkorumpovaná vláda veřejně hanobí prezidenta? Co má dělat národ, kterému může „kdekdo“ ukrást z pražského hradu i státní symboliku?“ ptají se organizátoři demonstrace.

Ve své tiskové zprávě a pozvánce na demonstraci dále píší, že ve veřejných sdělovacích prostředcích je národ veřejně ohlupován a manipulován k tomu, aby svou neradostnou životní úroveň, která je mnohdy až na hranici bídy, nekomentoval a pokojně snášel. „Nesouhlasíme s touto politikou a nenecháme se nadále manipulovat, zneužívat a ponižovat,“ dodávají k propagandě některých médií, ovšem převážně mají na mysli Českou televizi, která si neváží ani hlavy státu a to nejen té současné, a prezidenty soustavně účelově a lživě zesměšňuje.

Více informací o demonstraci ZDE.
Tiskové prohlášení pokračuje slovy, citujeme:

Datem 6. února 2016 jsme nadobro přestali věřit politikům, vládě, policii i justici ČR. V naší absolutní bezmoci jsme pochopili naléhavost a nutnost využít poslední zákonnou možnost jak dosáhnout spravedlnosti a zachránit tak svůj národ, stát i svou existenci.

Zákonná cesta, která vychází z článku 23 Listiny základních práv a svobod, je vyhlášení občanského odporu a převzetí moci do svých rukou. Nejedná se o převrat, nýbrž o stav nouze občanů, stojící před nepřítelem, který nám chce uloupit stát i naši identitu. Jsme velmi dobře informováni o tom, kdo a proč řídí propad naší republiky, Evropy, potažmo i celý svět, a proto naše tolerance s vymýváním mozků a plundrováním našeho státu končí. Občanské iniciativy proto pořádají další demonstraci za podporu prezidenta a žádají, aby prezident, zvolen vůlí lidu, použil své pravomoci k tomu, aby odvolal premiéra ČR a posléze i vládu a nastolil tak pořádek v naší zemi.

Závěrem organizační výbor demonstrace dodává: „Očekáváme, že prezident žádosti českého lidu vyslyší a bude shodně reagovat. Při opětném neúspěchu, budou demonstrace proti premiérovi a vládě nadále pokračovat.“


Reklama: