Totalita v Evropském parlamentu: Řecký poslanec nazval Turky psy a německý vepř Schulz jej nechal vyvést z jednacího sálu

ŠTRASBURK | Řecký poslanec Evropského parlamentu (EP) Eleftherios Synadinos, který je spřízněn s politickou stranou Zlatý úsvit, byl vyhnán v rozporu s demokratickými principy z plenárního zasedání ve Štrasburku poté, co během vystoupení vyjádřil své mínění o Turcích, rozhodl tak nepřítel demokracie a vzhledem odporná kápo EP se vzhledem vepře Martin Schulz.

Eleftherios Synadinos

Eleftherios Synadinos

Poslanec v řečtině popsal obyvatel Turecka takto: „Jsou to duševní barbaři, bezbožní, podvodníci a špinavci,“ kdy dále doplnil, citujeme: „Turek je jako pes, který působí zuřivě, ale uteče, má-li bojovat proti nepříteli. Jediné co na Turecko zabírá je pěst a nerozhodnost.“ EP řešil turecké vydírání ohledně vetřelců, kteří táhnou do Evropy a výpalné, které Turecko chce, aby pouštělo do Evropy méně invazních vetřelců.

Nechutný vepř bez vzdělání v akci antidemokrata

Martin Schulz - Eurozmrd hajluje

Martin Schulz – Eurozmrd hajluje

Předseda EP Martin Schulz prohlásil, že neobvyklé rozhodnutí vykázat poslance ze zasedání bylo nutné v zájmu zachování „důstojnosti komory“, kde ten imbecil nabyl, že EP má nějakou důstojnost, když tomu blešímu cirkusu předsedá právě on, to se už nikde nepíše. Schulz dále zkritizoval snahy udělat rasismus společensky přijatelným, aniž mu došlo, že se nejedná o rasismus, což ovšem nemůže Schulz pochopit, jelikož svým vzděláním se hodí leda na kydání hnoje.

„Synadinos podle něj později dostane příležitost vyjádřit se k tomuto případu,“ dodal antidemokrat a nechutný vepř Martin Schulz, který takto ukončil poslaneckou svobodu slova a do konce zasedání se vzteky třásl jako zulc.


Reklama: