Babiš usvědčen ze lži. Je král podsvětí? Kdo lže, ten krade a může i vraždit. Kdo nechal zabít kmotra Mrázka?

PRAHA | A je to tady. Čapí hnízdo v problémech a Andy Babiš reaguje jako vždy – Lží. Tvrdí, že Čapí hnízdo není jeho, že o ničem neví a podobně. ODS na svém facebooku zveřejnila zajímavé video. Babiš na něm tvrdí něco jihéno, než tvrdí dnes.

Andy Babiš - Ivan Jonák - Kamarádi do deště (Zloděj a vrah?)

Andy Babiš – Ivan Jonák – Kamarádi do deště (Zloděj a vrah?)


„Na základě chyby při čerpání z roku 2009 dostala Farma Čapí hnízdo pokutu 3,6 milionu korun, která se při započtení penále vyšplhala k šesti milionům. V roce 2012 byla velká část pokuty prominuta a firma z ní zaplatila pouze 37.000 korun plus odpovídající penále. Babiš ve středu ČTK řekl, že o věci nic neví. Serveru Novinky.cz také řekl, že Čapí hnízdo není jeho,“ píše server eurozpravy.cz.

Ovšem když farmu pod označením Čapí hnízdo Andy Babiš otevíral, tak tvrdil, že je to nejúžasnější projekt, který kdy vymyslel. Inspiroval se tím, jak s dětmi čekal v ZOO. Tak jak je to Babiši?

Kdo opravdu objednal vraždu kmotra Mrázka?

Platí jedno pořekadlo: Kdo lže, ten krade a kdo krade, může i vraždit. Jak to bylo se smrtí Františka Mrázka? „Přijedou služby z Polska. Budeme mít střelivo na Andreje,“ řekl zničehonic svému blízkému příteli, s nímž právě jednal, a zatvářil se při tom tajemně, tak to psal iDNES.cz.

Dozvíme se někdy pravdu? Nebo bude vše ukrajinsky zameteno pod koberec. Může být ministrem financí osoba ve střetuzájmu, ale i třeba podezřelá s objednání nájemné vraždy? Na Ukrajině asi ano. A co v České republice? Ono je vůbec divné, že se Andrej Babiš nechal veřejně fotit s člověkem, který si objednal vraždu manželky, byl odsouzen a trest si odseděl. Co to naznačuje?