Komuniké Génération Identitaire: 130 identitářů zablokovalo přístup „migrantů“ do Calais

CALAIS | Vzhledem k tomu, že stát není schopen poskytnout skutečnou ochranu obyvatelům Calais, tak včera ráno v 07:30 převzalo 130 aktivistů Génération Identitaire kontrolu nad třemi mosty, které umožňují přístup migrantům do Calais.

Blokáda Calais

Blokáda Calais

Po celé měsíce je v naší zemi Calais symbolem skutečné invaze, které čelí i celý náš kontinent.

Útoky proti bezpečnostním silám, motoristům a řidičům kamiónů, výtržnosti ve městě, úplný rozpad sociální a ekonomické infrastruktury. Tyto události jsou dokladem každodenního martyria, kterým město prochází, kdy v posledních týdnech došlo k jejich rapidnímu nárůstu. V přistěhovaleckém táboře „Džungle“ samotném dochází k bezpočtu případů fyzického násilí (mnoho novinářů zaplatilo vysokou cenu za jeho návštěvu) a sexuálních napadení, včetně dětí.

Tato situace je výsledkem nezodpovědné politiky, za kterou nesou zodpovědnost regionální politici, stejně jako političtí představitelé v Paříži, Berlíně a Bruselu.

Vzhledem k tomu, že tito politici odmítají ochraňovat lidi obnovením hranic na národní i evropské úrovni, poté budou svědky, jak lidé stavět barikády! Jako toto ráno v Calais.

My jsme tady doma!


Komuniké Calais : 130 jeunes identitaires bloquent les accès des « migrants » à la ville vyšlo na stránkách Génération Identitaire 12. března 2016 | Překlad: generace-identity.cz