Totalitní a diktátorská zrůda Obama: Vládě by mělo být dovoleno dostat se kdykoliv do jakéhokoliv mobilního telefonu

WASHINGTON | Další krok k totálnímu sledování lidí. Americký prezident Barack Obama prohlásil, že by vládě mělo být umožněno dostat se do jakéhokoli mobilního telefonu. Francouzský ministr vnitra také podpořil tento návrh, informují na nastolování globální totality HlavnéSprávy.sk.

Vůdce SS Barack Hussein Obama

Vůdce SS Barack Hussein Obama

Vůdce SS Barack Hussein Obama vyzval k přístupu k datům v mobilních telefonech ve výjimečných případech. „Mobilní zařízení by měly být nastaveny tak, aby byla vláda schopna přistupovat k osobním informacím s cílem předcházet teroristickým útokům nebo vymáhat daňové zákony,“ řekla totalitní diktátorská zrůda Obama v pátek na uměleckém festivalu South by Southwest v Texasu.

I když se Obama nevyjádřil k probíhajícímu soudnímu sporu Apple s orgány Spojených států (SS), dal jasně najevo, že vládě musí být umožněno v určitých případech dešifrovat zařízení. Z tohoto Obamova tvrzení jasně vyplývá, že americká vláda chce vyšetřovat poplatníků prostřednictvím jejich mobilních zařízení. Spojené státy se tak mění v jeden velký koncentrační tábor.


Francouzi nejsou pozadu – Bude EU také jeden velký koncentrák?

Není překvapivé, že i Francie se k tomuto návrhu připojila: Ve sporu s Apple o dešifrování iPhonu, francouzský ministr vnitra Bernard Cazeneuve vyjádřil podporu americkému Federálnímu úřadu pro vyšetřování. „Má plné pochopení obav amerických orgánů,“ řekl Cazeneuve v pátek ve Washingtonu. Musí být vyvinuta metoda pro dešifrování mobilních dat – pod dohledem soudce.

Cazeneuve vyjádřil naději, že se najde řešení s Apple a dalšími technologickými firmami. Spor však není v zájmu korporací. „Nemají zájem být našimi partnery,“ řekl ministr v projevu na Univerzitě George Washingtona.