Zaorálek dočista zešílel. Nebo po pijatice vyzvracel mozek? Rusko k nám vozí uprchlíky, uvedl

PRAHA | Podle ministra zahraničních věcí a maskota ČSSD Luboše „ZaO“ Zaorálka má na současné migrační krizi podíl i Rusko. Do Evropské unie prý vozí uprchlíky. Informuje o senzačním zjištění bruselského análního kolíčku, patrně šílence a pokusu o ministra zahraničních věcí server ParlamentniListy.cz.

Luboš Zaorálek | foto: parlamentnilisty.cz

Luboš Zaorálek | foto: parlamentnilisty.cz

Zaorálek asi těm lžím a bruselské propagandě věří, jelikož se u toho vždy tak vážně tváří, jako by kousal do žížal. „Rusové jsou velmi činorodí v tom, že nám uprchlíky vozí z jihu všelijakými severními cestami, například letecky. Doložitelně nám naši slovanští bratři pomáhají v tom, aby nás zásobovali co největším množstvím uprchlíků,“ řekl Zaorálek po setkání ministrů zahraničí EU. A měl to myslet zcela vážně. Toto je už na síť, klec a skotské střiky po dvaceti minutách.

Doktor Cvach české zahraniční politiky, zvaný velký ZaO, to díky tomu, že vystudoval Marixmus-leninismus, se zároveň domnívá, že severní cesta přes Rusko bude využívána více a více. Evropská unie se totiž snaží migrantům zavřít jižní balkánskou trasu. Jak podotýká Zaorálek, obdobná dohoda jako na Balkáně je potřeba i v jiných zemích. Zde je duševně zdráv, zda byl či nebyl, to nechť posoudí lékaři, ale to co mluví, může mluvit snad je šílenec, či absolutně zaprodaný vlastizrádný živel, který je závislý na moci a bruselském financování.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr