Je to úchyl? Pelikán od Babiše navrhuje v Česku probuzerantskou revoluci: Adopce dětí pro homosexuálně deviantní páry

PRAHA | Čeští homosexuální deviantní jedinci žijící ve svazku budou moci podle novely zákona, kterou předkládá ministr spravedlnosti za ANO Robert Pelikán pošlapávat lidská práva dětí, kdy jim odepřou život v nedeviatním prostředí. Novela ptáka od Babiše – Pelikána totiž počítá s adopcemi dětí právě homodeviatními páry.

Robert Pelikán | foto: anobudelip.cz

Robert Pelikán | foto: anobudelip.cz

 

 


Na celé zrůdnosti se podílí i zbytečný ministr a zrůda na pošlapávání lidských práv Jiří Dienstbier. Autoři novely, která umožní homosexuálům adoptovat potomka druhého partnera, tvrdí, že jim jde hlavně o ochranu dětí.

Dva úchylové?

Dva úchylové?

Jedná se o další vulgární a odporná lež zrůd a šíření LGBD propagandy, jelikož právě institut adopce deviantem stejného pohlaví, který je partnerem rodiče dítěte znemožňuje dítěti vyrůstat ve zdravém prostředí a pošlapává jeho práva, jako i likviduje vztahy s původním rodičem.

Deviantní a sociální inženýři, jako i lidské trosky na ministerstvech tvrdí, že společnost je již na adopci dětí homosexuálními partnery připravena. Asi by to chtělo „zavolat zfetovaných partu negrů s letlampami, aby jim ukázali středověk,“ jak se ve filmu Pulp Fiction trestal podobný deviantní úchyl.

Pamatujte si, že ANO takové prasárny nemělo ve volebním programu, proto tyto zrůdy jsou nevolitelné i s agentem, oligarchou a lhářem z Čapího hnízda.


Reklama: