Martin Konvička se vyjádřil ke svému politickému pronásledování ze strany policejněprokurátorské mafie

ČESKÉ BUDĚJOVICE | Martin Konvička je podle všeho stíhán účelově, aby státní aparát za pomoci svých tupohlavých poskoků v uniformách policie a talárech státních zástupců, umlčel všechny kritiky islámu. Přinášíme Vám jeho vyjádření k jeho pronásledování.

Martin Konvička - Blok proti islámu

Martin Konvička – Blok proti islámu

Martin Konvička má tu smůlu, že díky jeho bydlišti jej stíhání policie v Českých Budějovicích, který jasně po sérii demonstrací z roku 2013 ukázala, že tamní součásti plní zločineckou agendu stíhání nevinných, kdy dokonce v jednom případě vedli úkony v trestním řízení proti osobě, aniž sdělili v souladu se zákonem obvinění. Ano, i to je v naší zločinecké policii možné.

V případě Martina Konvičky police ve vyšetřování odmítla jakékoliv vyšetřování a posuzování věci na návrh obviněného. Celé obvinění je vedeno na základě znaleckého posudku, který je ale ve spise vyvrácen jiným znaleckým posudkem. Státní zastupitelství v Českých Budějovicích, jak okresní tak krajské si také z právem toho nic moc nedělá, o tom má redakce své informace, že v rámci námitek, které nevyřídí pokračuje v pronásledování. Asi už jsou domluveni s nějakým soudcem, který ihned aniž by pak spis četl vydal trestní příkaz a média mohla šířit informaci, že byl Martin konvička nepravomocně potrestán za šířená nenávisti.