Marija Vladimirovna Zacharova připoměla Luboši Zaorálkovi, že byl vynalezen internet

MOSKVA | Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Marija Vladimirovna Zacharova zdůraznila během dnešního brífinku nezdravou snahu řady evropských politiků přenést na Rusko zodpovědnost za vyhrocení migrační krize a na paškál si vzala českého doktora Cvacha zahraniční politiky Zaorálka, informuje světová zpravodajská agentura Sputnik.

Marija Vladimirovna Zacharovova - Zaorálek má takhle malý mozeček. Takhle malý. A možná ještě menší...

Marija Vladimirovna Zacharova – Zaorálek má takhle malý mozeček. Takhle malý. A možná ještě menší…
Mluvčí ruského MZV připomněla prohlášení šéfa české diplomacie Lubomíra Zaorálka, podle jehož verze se Rusko přiživuje na migrační krizi v Evropě. „Doufám, že na českém ministerstvu zahraničí mají možnost používat internet a mají i možnost sledovat údaje o běžencích,“ zaironizovala si na adresu českého hlupáka z Černínského paláce Marija Vladimirovna.


Zaorálek se sebe udělal světového pitomce

Luboš Zaorálek - Gigant české inteligence v zahraniční politice

Luboš Zaorálek – Gigant české inteligence v zahraniční politice

V této souvislosti zdůraznila, že absurdnost těchto prohlášení Zaorálka o tom, že Rusko organizuje mirgační krizi do Evropy je očividná. Výkvět české inteligence zahraniční politiky, kterému jeho inteligence čouhá z bot jako sláma.

Zaorálek prohlásil: „Rusové jsou třeba velice činorodí v tom, že nám uprchlíky vozí všelijakými severními cestami, například letecky.“ A pak údajně šel hledat svůj rozum, který někde pozbyl. Ale neradujte se, až jej najde, tak se zase samou radostí zblázní.


Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017

Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys