Marija Vladimirovna Zacharova připoměla Luboši Zaorálkovi, že byl vynalezen internet

MOSKVA | Tisková mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Marija Vladimirovna Zacharova zdůraznila během dnešního brífinku nezdravou snahu řady evropských politiků přenést na Rusko zodpovědnost za vyhrocení migrační krize a na paškál si vzala českého doktora Cvacha zahraniční politiky Zaorálka, informuje světová zpravodajská agentura Sputnik.

Marija Vladimirovna Zacharovova - Zaorálek má takhle malý mozeček. Takhle malý. A možná ještě menší...

Marija Vladimirovna Zacharova – Zaorálek má takhle malý mozeček. Takhle malý. A možná ještě menší…
Mluvčí ruského MZV připomněla prohlášení šéfa české diplomacie Lubomíra Zaorálka, podle jehož verze se Rusko přiživuje na migrační krizi v Evropě. „Doufám, že na českém ministerstvu zahraničí mají možnost používat internet a mají i možnost sledovat údaje o běžencích,“ zaironizovala si na adresu českého hlupáka z Černínského paláce Marija Vladimirovna.


Zaorálek se sebe udělal světového pitomce

Luboš Zaorálek - Gigant české inteligence v zahraniční politice

Luboš Zaorálek – Gigant české inteligence v zahraniční politice

V této souvislosti zdůraznila, že absurdnost těchto prohlášení Zaorálka o tom, že Rusko organizuje mirgační krizi do Evropy je očividná. Výkvět české inteligence zahraniční politiky, kterému jeho inteligence čouhá z bot jako sláma.

Zaorálek prohlásil: „Rusové jsou třeba velice činorodí v tom, že nám uprchlíky vozí všelijakými severními cestami, například letecky.“ A pak údajně šel hledat svůj rozum, který někde pozbyl. Ale neradujte se, až jej najde, tak se zase samou radostí zblázní.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr