Lékař vrahem proti své vůli? V Belgii chtějí přinutit páchat vraždou eutanazii i proti jejich vůli

BRUSEL | Zdálo se, že po schválení eutanazie dětí nebo osob, které jsou unavené ze života, či v depresi, nebo prostě osob, které ani nejsou v terminální fázi života, už nemůže přijít nic horšího, informuje slovenský konzervativní pro-live deník HlavnéSprávy.sk. Ovšem pravda je jiná. V Belgii vymysleli ještě větší nelidskou zrůdnost.Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

„Belgický parlament v současnosti připravuje změnu v zákoně, která napadá výhradu svědomí a přímo ohrožuje kliniky, které odmítají participovat na zabíjení nemocných,“ píše slovenský web o tom, že belgičtí zrůdní poslanci chtějí lékařům dát příkaz vraždit.

Návrh zákona předložilo 23. února šest imbecilní poslanců ze socialistického tábora nechutných zrůd. Tento návrh představuje již třetí pokus rozšířit meze zákona o eutanazii, který byl schválen v roce 2002.

„Současný zákon nemluví o právu umřít, ale o žádosti pacienta, kterou může lékař přijmout nebo odmítnout, zatímco změna, kterou poslanci předkládají jde dál a nutí lékaře předat pacienta do 4 dnů k takovému lékaři, který vyhoví žádosti pacienta,“ komentuje nelidskou agendu belgické novely o vraždách slovenský web.