V Evropě začala válka s islámem, do které nás svou zahraniční politikou zatáhlo vedení EU a česká vláda

V Evropě začala válka s islámem, do které nás svou zahraniční politikou zatáhlo vedení EU a česká vláda. A já znovu opakuji návrhy našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), které opakovaně ve Sněmovně předkládáme a opakovaně je vládní koalice zamítá.

Tomio Okamura

Tomio Okamura

Žádáme referendum o vystoupení z EU, nulovou toleranci nezákonné imigrace, zastavení přijímání islámských migrantů, zákaz islámského práva šaría a džihád (vše nám vláda opakovaně ve Sněmovně zamítla), je nutné zavést neprodyšnou kontrolu našich státních hranic, zvýšit obranyschopnost naší republiky, okamžitě zabezpečit ochranu našich státních hranic a zahájit důslednou kontrolu osob, které se tady pohybují, je nutné okamžitě zastavit imigraci do ČR, odmítnout kvóty a postavit se Evropské unii.

Přesto všechno přijme Česká republika na základě rozhodnutí vlády ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL NATRVALO během následujícího roku první várku 3091 nezákonných islámských migrantů, z toho 1500 bere vaše vláda dobrovolně nad rámec bruselských kvót, jak vyplývá z písemné odpovědi premiéra Sobotky na moji interpelaci z 1. března letošního roku. To, co vláda absolutně podceňuje a pomíjí, je otázka, co s migranty, které odsouhlasili, na našem území. Neexistuje reálná strategie, co dál. Nikoho z vlády to zřejmě nenapadlo, ale je před námi gigantický problém.

Vzhledem k dnešnímu teroristickému útoku v Bruselu jsem dnes chtěl na schůzi Sněmovny mimořádně projednat situaci v ČR vzhledem k tomuto rozhodnutí vlády, ale hlasy vládních poslanců byl můj návrh zamítnut, jelikož se vláda odmítá veřejně na toto téma ve Sněmovně bavit, aby se lidé nedozvěděli o jejich špatných a fatálních rozhodnutích.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr