Příživník Matěj Stropnický nabádal studentku, aby nepracovala a parazitovala. Jeho otec je sice asi blb, ale nyní by měl konat a dát mu před hubu

PRAHA | Zavilý neomarxista a šéf extremistické Strany zelených Matěj Stropnický se zase vyznamenal. V jednom diskuzním facebookovém vlákně vyplísnil studentku za to, že chce vedle studia pracovat o víkendech. Informuje server Českého portálu ePortál.

Matěj Stropnický - nebezpečný extrémista | foto: zeleni.cz

Matěj Stropnický – nebezpečný extrémista | foto: zeleni.cz
Stropnický pilnou studentku nabádal, aby se na víkendové brigády vykašlala a raději pasivně čekala na to, co jí zajistí stát. Přesně podle gusta všech socialistů. Politici jako je Sobotka, Dienstbier či právě Stropnický nepotřebují sebevědomé občany, kteří se o sebe dokážou postarat sami.  Jim jde o to, aby všichni byli závislí na státu a oni pak s nimi mohli lehce manipulovat.

Paraziti, příživníci a nebezpečný lidský odpad

Doupě neřesti - Klinika Foto ze dne 12. 2. 2016

Doupě neřesti – Klinika Foto ze dne 12. 2. 2016

Pro neomarxisty typu Stropnického, kteří nejsou zvyklí pracovat, je práce samozřejmě sebezotročováním. Za práci oni považují klábosení ve stranických zasedačkách či pobírání grantů a dotací v neziskovách Především pak počítají s tím, že budou moci „zachraňovat svět“ za cizí peníze a navzdory tomu, co si o tom myslí většina daňových poplatníků.

Synáčci a dcerušky bývalých komunistických nomenklaturních kádrů, kteří nosí na tričku Che Guevaru, kouří trávu  a nejedí maso, protože mají rádi zvířátka. Peníze jim nikdy neschází, protože papínek vždycky všechno zacvaká.Potom se není čemu divit, že nechápou, proč by někdo chtěl jít občas do práce i o víkendu. Nechápou totiž vůbec nic. Mají plná ústa svobody, lidských práv, rovnosti a tolerance, ale přitom chtějí ostatním řídit jejich životy 24 hodin denně.

Ve své podstatě jsou ještě horší než komunisté. Pokud si své blábolení hlásají v klubovnách, Klinikách a squatech, může se tomu člověk vysmát. V případě, že se dostanou k moci, jako hnutí Žít Brno a Strana zelených, začíná být zle. Tito lidé nejsou žádní „levicové aktivisté se srdíčkem na správném místě“, ale nebezpeční extremisté, které, doufejme, bedlivě sleduje BIS a další příslušné orgány.
Zdroj: ePortal.cz