Pozvánka na zasedání volebního Celostátního fóra Pirátské strany 2. 4. 2016 v Olomouci

PRAHA | O víkendu 2. dubna 2016 proběhne v Olomouci v budově ArtUm centra zasedání nejvyššího orgánu Pirátské strany – Celostátního fóra, které tvoří všichni členové Pirátů. Na programu zasedání je i volba předsedy strany a čtyř místopředsedů. Nominace kandidátů z krajů i členskou základnou stále probíhají.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek
Součástí programu bude i přednesení výroční zprávy současného předsedy Pirátů Lukáše Černohorského. Zasedání bude probíhat zároveň na internetu tak, aby ho mohl sledovat každý. Členové, kteří se nemohou účastnit, mají možnost hlasovat elektronicky.

Zasedání je otevřené i pro příznivce Pirátů a širokou veřejnost. Pozváni jsou i zástupci médií. Na večerní programovou akci, která probíhá v Brodku u Přerova v rámci kampaně proti OSA s názvem „Vyosení“ se Piráti a ti, kteří se přihlásí včas, vypraví historickým autobusem.

Vážení členové, příznivci a sympatizanti České Pirátské strany, novináři srdečně vás zveme na zasedání celostátního fóra Pirátské strany, které se koná v sobotu 2. dubna od 9:00 v Olomouci, v budově ArtUm centrum, Sokolská 7. Více informací na webu strany.


Reklama: