John Kerry svým jednáním v Moskvě jasně deklaroval, že Spojené státy nejsou právním státem, když vytvářel tlak na ruské vedení, aby zasahovali do nezávislosti soudů

MOSKVA – PRAHA | John Kerry jako duševní degenerát svým jednáním dokázal, že ve Spojené státy (SS) nejsou právním státem, jelikož v Moskvě dělal nátlak na tamní politiky, aby ovlivnili případ Nadi Savčenko, která byla odsouzena za vraždy dvou ruských novinářů.

Duševní gigant americké zahraniční politiky

Duševní gigant americké zahraniční politiky

„Nepřijel proto, aby tlačil na Putina kvůli Nadě Savčenko, protože samozřejmě není možné téma o Savčenko stavět na přední místo jednání“, řekl Dmitrij Sergejevič Peskov v sobotu ve vysílání kanálu TVC, kdy tím nevyloučil, že téma Savčenko na jednání s Vladimirem Vladimirovičem Putinem a Johnem Kerry padlo.

Připojili se i čeští dementi

Mirďa Piňda Kalousek a Luboš Cvach ZaOrálek - česká rusofobní paka

Mirďa Piňda Kalousek a Luboš Cvach ZaOrálek – česká rusofobní paka

Podle světové zpravodajské agentury Sputnik Dmitrij Sergejevič Peskov považuje žádosti Západu a Kyjeva ve věci Ukrajinky Savčenkové za projevy rusofobní hysterie. Mezi rusofobní hysterické paka se zařadili i čeští havloidi se Zaorálkem, Schwarzenbergem a Kalouskem na čele. Západ proto dokazuje, že řeči o právním státě a nezávislosti justice jsou jen lež.

Pokud to Kerry žádal v Moskvě, tak je to patrně zcela běžný stav ve Washingtonu, že tamní politici ovlivňují soudy – které jsou pak jen prodlouženou rukou státní moci v rámci šikany a perzekuce, či osvobození zločinců, kteří páchali trestnou činnost ve jménu vlády.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr