Seznam nebezpečných herců a další bludy v chorých hlavách: Nacistická diktatura na Ukrajině zakázala všechny ruské filmy natočené po roce 2014

KYJEV | Ukrajinské ministerstvo kultury zveřejnilo černý seznam 83 ruských, tak zahraničních herců, režisérů, zpěváků a jiných kulturních osobností, které v rámci nacistické ukrajinské cenzury jsou v zemi zakázáni. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Gérard Depardieu | foto: telegraph.co.uk

Gérard Depardieu | foto: telegraph.co.uk

Ukrajinský parlament zakázal v úterý všechny ruské filmy natočené od začátku roku 2014. Pro toto totalitní cenzorské opatření hlasovalo celkem 237 nacistů z ukrajinské Nejvyšší rady. „Na Ukrajině bylo dosud zakázaných již více než 430 filmových snímků a televizních seriálů z Ruska,“ informuje agentura TASS.

Podle ministerstva kultury na nacistické Ukrajině právě zakázaní herci a díla „ohrožují národní bezpečnost,“ proto musí být zakázány. Inu, co k tomu dodat? Na Ukrajině vládne nejen nacistická verbež, ale především duševně nemajetní, kteří by v civilizovaných zemích nemohli ani uklízet veřejné záchodky, jak jsou retardovaní.

Gérard Depardieu, Roy Jons, Steven Segal a další „ohrožují“ ukrajinskou bezpečnost

Steven Segal a Vladimir Vladimirovič Putin

Steven Segal a Vladimir Vladimirovič Putin

Na daném seznamu se nachází francouzský herec Gérard Depardieu, jeho americký kolega Steven Seagal, profesionální boxerista z USA Roy Jones Jr., který má ruské občanství, frontman americké rockové skupiny Limp Bizkit Fred Durst, ruský oscarový režisér Nikita Michalkov či několik zpěváků z Ruské federace .

Ukrajinský resort kultury vytvořil také seznam vyhovujících ruských umělců, kterým je Kyjev podle agentury TASS připraven poskytnout na území Ukrajiny maximální podporu. Kdyby to nebyla realita, tak je pokus o námět na trapný film.