Lidská práva jako použitý toaletní papír. Chcete v Bruselu demonstrovat? Zatknou Vás…

BRUSEL | Belgická policie včera na různých místech Bruselu rozháněla v rámci totalitně policejního státu osoby které chtěly demonstrovat proti islamizaci, totalitě a likvidaci jejich země politickými zločinci. „Zadrženo bylo 34 osob, které porušily úřední zákaz veřejných shromáždění,“ informovala televize RTBF.

Génération Identitaire

Génération Identitaire

Dvě osoby skončily ve vazbě a to jen proto, že vykonávaly své ústavní právo na volné shromažďvoání osoby, které jim garantuje Evropská listina základních práv a svobod (ELZPS). Toto je důkaz, že v Evropské unii neplatí lidská práva, že jsou pošlapávána a že EU je jako Bruselská říše jedním obrovským koncentračním táborem nesvobody, kdy její občané jsou jen otroci.

V bruselské čtvrti Molenbeek, kde se včera mělo konat shromáždění proti muslimskému extremismu, které svolalo ve Francii sídlící hnutí Génération Identitaire. Sešlo se tam asi 400 lidí, z nich asi sto se vydalo na pochod směrem k Place de la Bourse.

Policie je však zastavila a předvolala k výslechu. Takto se v Belgii dodržuje ELZPS. Tamní a všichni evropští politici si lidskými právy vytírají jen své smrdící prdele – Pokud nejste mu-slimák, nemáte žádná práva.

Televize RTBF informovala, že v Molenbeeku byla včera výrazně posílena policejní přítomnost. Nad čtvrtí hlídkoval policejní vrtulník a přistaveny bylo i vodní dělo.