Humus se valí do Evropy! Muslimští vetřelci opět znásilňovali děti

BERLÍN | Německo zažilo o víkendu dva případy sexuálního napadení dětí. Stát za nimi měla dvojice uprchlíků z Afghánistánu. Ti podle všeho obtěžovali malé děti. Informují ParlamentniListy.cz s odkazem na server TN.cz.

vetřelci z Afganistanu

vetřelci z Afganistanu

K incidentu došlo v Severním Porýní-Vestfálsku. Dvojice afghánských mužů ve věku 20 a 25 let podle všeho zneužila čtrnáctiletého chlapce, dva jiní utečenci osahávali nedaleko Kielu pro změnu dvě holčičky. Jeden z mužů je stále na útěku. K útokům došlo ve veřejných bazénech.

Čtrnáctiletý chlapec musel oba migranty sexuálně uspokojit. Jedenáctiletý chlapec, kterého chytili společně s ním, se dokázal schovat. Díky rychlosti chlapců, kteří vše poté nahlásili policii, byli oba Afghánci zadrženi ještě v bazénu. Nyní jsou ve vazbě.

K útoku na dvě devítileté holčičky došlo také v bazénu, a to v sobotu v podvečer ve městě Rendsburg na severu Německa. Pode jejich výpovědi se jich dva cizinci dotýkali na intimních místech, policie následně zadržela sedmadvacetiletého Iráčana. Ten je ve vazbě, druhý muž policii stále utíká.