Drzí jako opice a nečistí jako vepři. Co to je? Migrační vetřelec – Drzost migrantů nezná hranic…

BERLÍN | V německém městě Karben se rodina zločineckých přivandrovalců, kteří v rozporu se zákonem překročili hranice a měli být deportování nebo zavřeni v kamenolomu a lámat kámen, ještě domáhá domu. Váleční uprchlíci nejsou, jelikož přivandrovali z Američany „osvobozeného“ Iráku.

nečistý pes jako drzá opice vydírá

nečistý pes jako drzá opice vydírá

Aby ukázali, že z Blízkého východu přišla opravdu vysoká inteligence, tak si vynucovali přidělení domu tak, že si si rodiče a jejich malé děti uprostřed dopravní špičky lehli na hlavní dopravní cestu a zablokovaly provoz. „Otec rodiny dokonce vyzýval řidičku prvního auta, aby autem přejela jeho dítě. Tato utrpěla šok a když se z něj zotavila řekla, že i ona by měla ráda vlastní dům, ale je nepřípustné vystavovat děti takovému nebezpečí,“ informuje o nehorázním chovaní zmrdů z Iráku slovenský deník HlavnéSprávy.sk.

Dále dočtete, že hosté Merkel, jak se jim v Německu posměšně říká, nadávali Němcům a cítili se ukřivděni, jelikož jim v Iráku slíbili, že v Německu dostanou dům a zlí Němci jim jej nedli. Kdo jim to slíbil ovšem neřekli, ale logicky si mají jít stěžovat a reklamovat své požadavky do Iráku, jelikož řekli, že jim to tam slíbili. Ale co chtít po nečistých prasatech které jsou navíc drzé jako opice.Podle primátora města Guida Rahna přišla rodina, kterou označil jako „rezistentní vůči poradenství“, ve středu do města a už ve čtvrtek stávkovala před městským úřadem zablokováním vchodu do budovy a požadovala dům, jelikož jim ubytování v imigrantské táboře nevonělo. Co dělala tamní policie, proč vyděrači, zločinci a lidské zrůdy neskončily v klepetech a v kleci pro zvířata a následně ve vývozu vetřelců na Blízký východ? Že mají práva? Mají, dopřejme jim práv jako mají v Saúdské Arábii. Tam mají právo stejné jako zrnko písku na cokoliv.

„Toto určitě není první a ani poslední případ, kdy se ilegální imigranti domáhají vydíráním věcí, které jim podle nich náleží. No a jak zjistili, nejúčinnější prostředek k vydírání jsou děti, protože na to reagují Němci velmi emocionální. Proto i na hranicích vždy tlačí děti do popředí, nebo na lodi hrozí, že jejich hodí do moře, když nebudou puštěni do Evropy,“ píše slovenský web. Kdy si Evropané uvědomí, že to je anticivilizace, která nás přišla zničit, ale prvně jako paraziti vysát.