Brutální totalita: Další prohnaný a smrtelně nebezpečný pokus Evropské komise jako dostat vetřelce do každé země

BRUSEL | Včera předložila Evropská komise návrh na „reformování“ azylového zákona. Za pojmem reforma se neskrývá nic jiného, ​​než jen další stupeň snahy přerozdělování azylantů do všech zemí Unie. Píše ve svém článku redaktor slovenského konzervativního deníku HlavnéSprávy.sk Vilibald Kičin.

Opilec Juncker olizuje jako buzna německému kýblu hnoje Schulzovi pleš a Nigel Farage nechápe. Nebo snad chce zvracet?

Opilec Juncker olizuje jako buzna německému kýblu hnoje Schulzovi pleš a Nigel Farage nechápe. Nebo snad chce zvracet? | foto: telegraph.co.uk


„Oficiálně to komise zdůvodňuje tím, že Dublinská dohoda je nefunkční a tento stav je třeba ukončit. Kdo ale tuto dohodu vědomě a úmyslně fakticky zrušil diskrétní přehlížejí,“ píše Kičin a dodává, že podle tagesschau.de a jiných německých médií předkládá Evropská komise 2 návrhy.

„V prvním návrhu zástupci unie navrhují, aby všechny kompetence v azylových řízeních byly odebrány ze svrchovanosti členských států a byly přeneseny na nově zřízený orgán EU, který by jako jediný měl právo rozhodovat o přidělování nebo zamítnutí žádostí o azyl. Tento orgán by měl zastoupení v každé zemi. Všechny rozhodovací pravomoci přejdou na Brusel který rozhodne o žádosti a bude rozdělovat azylantů do jednotlivých států Unie,“ dodává.

Ve svém článku popisuje i druhý návrh: „Druhý návrh je založen na ponechání rozhodovacího práva státům do kterých žadatel přišel jako do prvního státu EU a ve kterém žádost podal. V případě, že v některém členském státě překročí počet imigrantů hranici, kterou určí evropská komise, rozhodne EU o přerozdělení nadbytečných migrantů do ostatních států EU,“ což je vlastně stejný sviňárna jen v bleděmodrém.


Celý originální text ZDE.

Opilí a blázni u kormidla lodi plující do zátoky smrti

Hände hoch, monströse Merkel!

Hände hoch, monströse Merkel!

A Kičin dodává, ze ať už tak, nebo jinak, stále je hlavním motivem evropské trojky Merkel, Juncker a Schulz, rozmístit nelegální migranty po celé Evropě. „Místo toho, aby se snažili zabránit příchodu ilegálních do Evropy, je jejich jedinou motivací, dopravit je co nejvíce a přerozdělovat je do celé Evropy. Tomu slouží i likvidační dohoda s tureckým sultánem, se kterým Merkel jedná jako jeho podmaněna a omlouvá se mu už i za satirický příspěvek na jeho úkor v německé televizi, aby si ho nepohněvala.“

K této dohodě se vyjádřil Merkelovové koordinátor migrantské krize, ministr kancelářského úřadu, Altmaier: „Poukazuji na to, že cílem tohoto řešení není snížit počet příchozích.“ Tak k čemu potom dohoda s Tureckým válčeným zločincem, vrahem a diktátorem Erdoganem?


Reklama: