Kdy tu lichvářskou zrůdu Slováci oběsí? Chumaj Kiska: Kotleba je fašista

KRUPINA | Z úst prezidenta, chumaje a mimoně zazněly na brífinku i tvrdá slova na adresu předsedy Lidové strany Naše Slovensko (LSNS) Mariana Kotleby, označil jej za fašistu. Ač právě sám Kiska jako fašista popírá právo na jiné postoje, když by nejraději zrušil LSNS. To je fašismus, chumaji Kisko! Asi se blíží čas, kdy Slováci zúčují? Kdy se bude Kiska na špagátu houpat?

Chumaj ze Slovenska

Chumaj ze Slovenska

„Měl jsem v posledním období setkání s mladými lidmi. Vždy diskutujeme o tom, proč často volili právě extremistickou stranu. Nikdy nebudu podporovat, abychom politické strany, které inklinují k fašistům, považovali za normálních partnery,“ uvádí slovenský chumaj Kiska.

Dále se pak přiznal, že šíří propagandu a lži, jakože i vymývá mozky: „Mladé lidí vždy překvapí, když jim člověk vysvětlí, kdo je Kotleba.“ Přirozeně musí lhát, jinak by nikdo překvapen nebyl, jelikož pokud je na Slovnesku nějaký fašista tak to je sám Kiska a jeho partička šmejdů okolo něj.

Kiska dále ve své mentální ejakulaci pokračoval slovy: „Kromě toho, že pochoduje v uniformě s pochodní, tak prohlašuje, že SNP je jednou z nejsmutnějších událostí v dějinách našeho státu. Říká, že Židé, kteří byli odvlečeni během Slovenského státu a zahynuli, že to není náš problém, protože my jsme slovenský národ a ne židovský. Kotleba je fašista, a když o tomto s mladými lidmi povídáme, navrhují zakázat jeho stranu. My nechceme zakazovat, to není řešení, ale musíme udělat vše pro to, aby stát fungoval.“Chumaj ze Slovenska jako Mimoň

Chumaj ze Slovenska jako Mimoň

Reklama: