Obžaloba Martina Konvičky je projev politického pronásledování v rámci policejního státu

Úsvit s Blokem proti islámu považují obžalobu Doc. Konvičky za pokračování politické kriminalizace, informuje strana Úsvit národní koalice (ÚNK).

Martin Konvička v Debatním klubu | reprofoto: youtube.com (kolektif)

Martin Konvička v Debatním klubu | reprofoto: youtube.com (kolektif)

Kdy podle prohlášení ÚNK je důkazem tvrzení o politickém pronásledování a kriminalizaci je fakt, že policie odmítla vyslechnout svědky obhajoby. „Odmítla hodnotit předložené důkazy i expertní stanovisko právníků v oblasti trestního práva. Proti postupu policie i státního zástupce byl vznesen advokáty protest,“ ovšem policie Martina Konvičku obvinila, jako hluchá a slepá. Nebo politicky řízená?

Strna pak odsoudila i chování státního zástupce, který se spíše choval jako bolševický prokurátor: „Dalším důkazem je dnešní mediální prezentace státního zástupce Josefa Richtra. Svými mediálními prohlášeními o trestu a výkladu obžaloby jasně překročil svoje pravomoci i slušné mravy.“ Ono české Stání zastupitelství na všech úrovních spíše připomíná prokuraturu, kterou za dob komunistů řídila StB a KSČ. Lidé jsou tam stejní jen se změnily kulisy. Hodilo by se spíše označené soudruh prokurátor Josef Richtr?

Stanovisko ÚNK pokračuje slovy: „Doc. Konvička má být trestán za to že chce s Úsvitem a Blokem proti islámu bránit islamizaci naší země. Proto Úsvit i Blok proti islámu nepoleví v úsilí změnit zákon o církvích, zavést ochranu hranic ČR a zpřísnit azylový zákon. Pro naše cíle využijeme všech demokratických prostředků včetně kandidatury doc. Martina Konvičky v krajských volbách.“


Babišova žumpa nad obžalobou onanuje

„Státní zástupce obžaloval předsedu Bloku proti islámu Martina Konvičku. Za podněcování k nenávisti vůči islámskému náboženství na internetu mu hrozí až tříleté vězení. Konvička se podle žalobce dopustil podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod svými výroky na internetu,“ informuje mediální žumpa iDNES.cz agenta a oligarchy Andreje Babiše, který zde zavádí tuhý bolševický režim s příznaky plutokracie.

„Dne 7. dubna jsem podal obžalobu pro trestný čin ustanovení paragrafu 356 odstavec 1, odstavec 3, písmeno a) trestního zákoníku,“ řekl iDNES.cz okresní státní zástupce v Českých Budějovicích Josef Richtr, radují se.