Pitomá politická korektnost: Strach z migrantů je naprosto oprávněný. Trumpa volí učitelé, penzisté, pracující a lidi co mají plné zuby zavedených politiků

PRAHA – VANCOUVER | Pavel Kříž poskytl rozhovor pro 14. číslo magazínu DNES ze dne 7. dubna 2016, kdy musel redaktorku Scarlett Wilkovou asi hodně šokovat, jelikož se otevřeně rozpovídal o migraci a politické korektnosti. K islámu uvedl: „Ten, kdo rozděluje muslimy na radikální a umírněné, buď nemá o tomto náboženství dost informací, nebo vědomě lže.“

Pavel Kříž | reprofoto: ceskatelevize.cz

Pavel Kříž | reprofoto: ceskatelevize.cz

Je podivné, že daný rozhovor vůbec v babišpressu vyšel, co se asi dělo v mysli Wilkové, když to vše, co se dále dočtete musela psát? Nebo jako správná „děvucha“ z Ostravy nebyla pohoršená? Zeptejte se jí: [email protected].

Strach z migrantů je oprávněný

Pavel Kříž rozumí strachu mnoha Čechů, který mají z migrantů, ač sám odešel jako emigrant do Kanady. Ke strachu z migrantům uvedl: „Je naprosto oprávněný. Bojí se něčeho neznámého. A navzdory hloupé mediální masáži si myslím, že většina těch, co se bojí nejsou xenofobní.“ Podle Pavla Kříže je strach přirozený a podle toho, jak s ním lidé mluví, jsou vyděšeni taky z toho, že jejich placení zástupci v Bruselu jsou při prvním vážnějším problému, který zasáhl Evropu, mimo úsporných žárovek, naprosto bezradní.

„Ta impotence a neschopnost něco rychle rozhodnout je skutečně děsivá,“ vyčítá bruselským představitelům nové politické třídy populární herec a dodává, že islám je opravdu problematická ideologie. Kdy toto dokládá vlastní zkušeností: „Podílel jsem se před pár lety na přípravě scénáře o islámu.“ Sice se nic netočilo, ale herec získal zásadní zkušenost s touto ideologií, jelikož si přečetl Korán. „Ten, kdo rozděluje muslimy na radikální a umírněné, buď nemá o tomto náboženství dost informací, nebo vědomě lže. Islám žádné takové dělení nezná,“ vysvětluje.

Neexistuje umírněný muslim, jejich víra všem přikazuje řezat hlavy

Podle Pavla Kříže, když se stáváte muslimem, přijímáte tuto víru za svou komplexně se vším všudy. „Nelze říct, já budu jenom dávat almužny chudým, ale nebudu řezat hlavy. Když je potřeba, musíte dělat obojí,“ šokuje a dodává, že z toho jde na občany hrůza.

Podle Pavla Kříže jsou právě politici z Bruselu populističtí a ne ti, kteří varují: „Řekl bych, ze i zbabělí,“ uvádí na adresu neschopných bruselských břídilů. „V Západní Evropě se už taky pochopitelně bojí svým poměrně početných muslimských komunit. Takže jim nadbíhají.“ To je ovšem podle něj chyba, jelikož dodává, že muslim nebere ústupek jako laskavost, ale jako slabost. „Tak je do dané,“ konstatuje a popisuje další šílenost, která nás postihla: „Celá západní společnost včetně Kanady a USA je nemocná politickou korektností.“

Politická korektnost bere svobodu a ti co jí prosazují jsou radikálové

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek

Politická korektnost je obluda, která pomalu, ale jistě bere lidem svobodu, míní herec v České republice a fyzioterapeut ze západního kanadského pobřeží. „A to je špatně. Protože pak přijde člověk jako Donald Trump, který říká nahlas, co si spousta lidí myslí. Říká to zjednodušeně, ale bez politické korektnosti.“

Sice pak Pavel Kříž dodává, že tak Trumpovo určitě radí jeho poradci, ale také to, že si to Trump může jednoduše dovolit, jelikož se v partajním systému pak nechce ucházet o nějaké senátorské křeslo: „Tak nemusí nikomu lézt do zadku. Může říkat, co se ví, ale jaksi se to nedoporučuje říkat.“


Trumpa volí normální lidé

Donald Trump

Donald Trump

Pavel Kříž dále ve zmíněním rozhovoru konstatuje, že má v Americe spoustu kamarádů, tak ví, že zdaleka ne všichni, kteří volí Donalda Trumpa, jsou nějací náckové. Scarlett Wilková se jej tedy zeptala, kdo tedy jej volí. „Volí ho třeba učitelé, penzisti, obyčejní pracující lidé, kteří již mají plné zuby politické korektnosti a takzvaně zavedených politiků,“ odpověděl Pavel Kříž na otázku novinářky.

„Nehodnotím teď, jaký je nebo není, ale to, proč má takovou podporu,“ konstatuje Kříž na adresu Donalda Trumpa a dodává, že navzdory obrovské mediální masírce proti Trumpovi, má právě Trump velkou podporu: „Těžko by na to stačilo pár nácků,“ konstatuje a vlastně se vysmívá mediální masáži.

Pavel Kříž vyškolil novinářku babišpresu: Politická korektnost je nebezpeční jako komunismus a nacismus

„Co si představit konkrétně pod pojmem politická korektnost, která vám tak vadí?“ ptá se hloupě, či naivně, a nebo jako babiščina novinářka Wilková. „Tak třeba v některých kanadských provinciích se už nedoporučuje říkat Merry Christmas, aby to prý neurazilo ty skupiny, které Vánoce neslaví,“ vysvětluje trpělivě české novinářce ze skupiny babišpressu Pavel Kříž a dodává, že s takovou hloupostí přišel samozřejmě nějaký aktivní bílý lokální moula, který se za tyhle menšiny schovává a che se jim zalíbit.

„Pak vznikají absurdní situace, kdy na vás právě Asiaté a Indové hlasitě volají na ulici Merry Christmas! Protože je Vánoce samozřejmě vůbec neurážejí a jsou kvůli tomu naštvaní. Prostě naprostá pitomost.“ Pavel Kříž pak učinil velmi odvážné prohlášení, že se stále divíme, že v babišpressu, kde funguje brutální cenzura a blogeři jsou z blogu iDNES.cz mazání jako houby po dešti.

„Politická korektnost je stejně hrůzná jako komunismus nebo nacismus, protože ti, kteří ji hlásají, jsou vlastně radikálové. Bere lidem radost ze života a svobodu,“ prohlásil na adresu politické korektnosti a radikální zastánců politické korektnosti Pavel Kříž.


Pozitivní diskriminace je pitomost a těm co má pomoci, těm jen škodí

Křovák Xi-Xao Obama telefonuje

Výsledek pozitivní diskriminace? Taky je nešťastný…

Wilková ovšem pokračuje v další otázce a ptá se na další příklad, jako by to nepochopila, tak dostala další tvrdou odpověď pravdivou, ale v rámci diktatury politické korektnosti zakázanou, nevhodnou – Pavel Kříž rozdrtil i imbecilní pozitivní diskriminaci: „V Americe vyzkoušeli pozitivní diskriminaci. Už toho naštěstí nechali. Mám kamarády černochy, kteří jí proklínají nejvíce,“ šokuje český herec žijící v Kanadě prohlášením, že právě pozitivně diskriminované menšiny, toto zvýhodnění nesnášejí.

Pavel Kříž ale nemluvil o parazitech, ale o lidech studovaných a aktivních: „Jsou to dobří právníci nebo doktoři, mají svou praxi, ale nikdo k nim nechce chodit. Lidi si myslí, že vystudovali jen díky pozitivní diskriminaci. Říkají si, ježíšmarijá, přece mě nebude operovat doktor, který nic neumí a je doktor jen díky tomu, že je černej.“ Podle Pavla Kříže se právě pozitivní diskriminace obrací, právě vůči pozitivně diskriminovaným, když dále pokračuje v odpovědi: „Obrací se to pro těm, kterým to mělo pomoci,“ kdy dodává, že musí být rovnoprávnost, ta je podle něj důležitá a ne nějaká pozitivní diskriminace.

Reklama: