Ministr války SS Ash Carter navštívil letadlovou loď, který páchá americkou agresi v Jihočínském moři tisíce mil od amerického pobřeží

WASHINGTON | Ministr války Spojených států (SS) a tehdejší náměstek Pentagonu pro plánování válek mimo území SS Ash Carter již podruhé v průběhu pěti měsíců zavítal na palubu americké letadlové lodi John C. Stennis v Jihočínském moři. Kdy tato loď je v oblasti projevem americké válečné agrese, jelikož vody a ostrovy si nárokuje Čína.

Ashton Carter - ministr války SS

Ashton Carter – ministr války SS

Tamní vody ovšem si nárokují i další země regionu. Ovšem Spojené státy nejsou zemí regionu, proto tam Spojené státy působí jako vojenský agresor a snaží se vyprovokovat válku s Čínskou lidovou republikou.

Zpravodajská agentura AP, která spolupracovala s nacistickým Německem a šířila nacistickou zločineckou propagandu napsala, že americkou loď agrese navštívil americký terorista Ash Carter společně s filipínským ministrem obrany Voltairem Gazminem, kdy oba jako devianti sledovali starty letadle amerických námořních sil, které tak agresivně demontovaly údajnou americkou vojenskou nadvládu v oblasti.

Podle čínských vojenských odborníků by k likvidaci americké letadlové lodi John C. Stennis stačilo čínským ozbrojeným silám něco kolem deseti minut a celá americký loď představující agresi v regionu, by byla jen otázkou minulosti.


Reklama: