Německá totalita jako za Hitlera? Označil migrační svoloč za dobytek, zmrdy a špínu a stojí před soudem. Tupá hovada mu přejí tvrdý trest

DRÁŽĎANY | Zakladatel protiislámského německého hnutí Pegida Lutz Bachman míří v Drážďanech před soud. Je obviněn ze šíření nenávisti, protože migranty označil za dobytek, zmrdy a špínu. Informuje o tom britská BBC.

Lutz Bachmann | foto: welt.de

Lutz Bachmann | foto: welt.de

Jak dále informují ParlamentniListy.cz, tak třiačtyřicetiletý Lutz Bachmann založil v Drážďanech protiislámské hnutí Pegida. Je nutné dodat, co nepřipíná zmíněný server, že je to hnutí i proti TTIP a kolonizaci Evropy Spojenými státy.

Za pravdu se v totalitě do vězení zavírá. Kdy skončí Baba Jaga Merkel na hranici?

Merkel upálena jako čarodějnice na hranici | foto: stalo-se.cz

Merkel upálena jako čarodějnice na hranici | foto: stalo-se.cz

Bachmann získal na svou stranu tisíce příznivců. „Teď se však o něj zajímá soud. Bachmann se totiž na sociální síti Facebook rozepsal o vetřelcích a označil je za dobytek, zmrdy i za špínu,“ připomínají ParlamentniListy.cz. A kde je svoboda slova, myšlenek, postojů a víry? Nikde! V Německu řádí jen tvrdá brutální diktatura politické korektnosti, kdy etnický Němec musí platit daně a může jen držet hubu a krok.

„Proces s Lutzem Bachmannem v Drážďanech mají provázet přísná bezpečnostní opatření. Zakladatel hnutí Pegida tvrdí, že jde o politicky motivovaný proces,“ píše server.

Mimo prostory soudní budovy dochází ke slovním potyčkám příznivců a odpůrců Bachmanna. Zatímco první tvrdí, že soudit zakladatele hnutí Pegida je hanebné, podle odpůrců protiislámského hnutí (tupá imbecilní hovada, která by měla být souzena za vlastizradu, pozn. ed.) patří Bachmann opravdu za mříže. Proč? Protože mluví pravdu! Kdy většina Němců procitne a postaví dederónskou Makrelu na hranici jako čarodějnici?


Reklama: