Oranžová květina by při dodržování zákonů ČR začala vadnout

Proto se vedení ČSSD společně se svými právníky rozhodlo nerespektovat pravomocné rozhodnutí soudu a dalo tím všem občanům České republiky najevo, v jakémže kocourkově žijí.

Radek Rozvoral

Radek Rozvoral

Pro všechny poctivé občany České republiky by to měl být signál ne toho, že se nemusí zákony dodržovat, to v žádném případě, ale toho, že tato strana nemá v budoucnu co pohledávat mezi stranami, které jsou součástí vládnoucí koalice. Nejen že si vládnoucí politici v čele s premiérem Sobotkou myslí, že jsou nadlidi a zákony pro ně neplatí, oni již více jak rok s celým národem pohrdají a nerespektování pravomocného rozsudku je jen třešničkou na prohnilém oranžovém dortu.

Pohrdají námi tím, že nerespektují názor drtivé většiny národa ohledně imigračního šílenství. Pohrdají námi tím, že si dovolili předložit do Poslanecké sněmovny zákon o referendu, který je neskutečným paskvilem a nic neřešícím návrhem. Pohrdají námi tím, že z našich peněz dotují různé a pochybné neziskové organizace, jejichž hospodaření nikdo nekontroluje. Pohrdají námi tím, že bez našeho svolení vymyslí stupidní název Czechia. Pohrdají námi tím, že lezou paní Angele a celé Evropské unii ze zištných důvodů…, však víte kam.

Já jen doufám, že si to budou občané naší vlasti velice dobře pamatovat, kocourkov odmítnou podporovat a tím pádem bude vadnutí oranžové květiny čím dál tím větší, až úplně uvadne!