Vetřelci chovejte se slušně! Aha, vy nevíte, co to je… Vy jste jen…

VÍDEŇ | Bazény v Rakousku jsou kvůli imigrantům vybavovány instrukcemi slušného chování a ochrankami, informuje o likvidaci rakouska, rakouských hodnot a tamní společnosti ze strany vetřelců server Českého portálu euRABIA.cz.

Přivandrovalí zmrdi se chodí ukájet na bazény

Přivandrovalí zmrdi se chodí ukájet na bazény

„Pokud se některé obchody v Rakousku na začátku 90. let vybavily cedulemi „Češi nekraďte tu!“ – a po právu, co si budem‘ povídat.. , pak by možná měly české příhraniční koupaliště a bazény zvážit vybavení se cedulemi „Rakušané chovejte se slušně! („Österreicher benehmt euch anständig!“), a to rovněž po právu – doma se totiž bez toho neobejdou a jak vidno i z 90. let, jsou na to zvyklí.“ píše web.

Rakouské kryté bazény se kvůli novým Rakušanům imigrantského původu totiž byly nuceny obdobně jako v Německu vybavit cedulemi a piktogramy, že se na ženy nezírá, neporušuje se intimní vzdálenost, nedotýká se, nechodí se k nim do sprch, nefotí se a podobně.

Navíc služba plavčíků musela být posílena o ochranku kvůli sexuálně a sexisticky motivovaným agresím převážně muslimských Neorakušanů vůči ženám. A stejně to není platné, jelikož snad i piktogramy jsou pro přivandrovalé mu-Slimáky velmi složitým psaným textem a stále obtěžují vše jen co se hýbe.


Reklama: