Albrigh je jen nechutná čubka! Místo toho, aby tato zrůda, balkánská řeznice a vyslankyně pekel, visela na šibenici, tak šíří další nenávist vůči Slovanům… Kdy si jí vezme čert, bábu odpornou a nechutnou?

PRAHA – WASHINGTON – MOSKVA | Vladimir Putin je chytrý, ale opravdu zlý člověk, řekla v rozhovoru pro rakouský web DiePress.com bývalá americká ministryně zahraničí Madeleine Albrigh, která stála a je odpovědná za genocidu Srbů při bombardování Jugoslávie v roce 1999 a za to nikdy nebyla čubka souzena. Jak může vražedkyně někoho nazývat zlým člověkem?

Madeleine Albright - Balkánské řeznice a morlání vražedkyně, která tleskala genocidě Srbů | foto: therightofreply.blogspot.com

Madeleine Albright – Balkánské řeznice a morlání vražedkyně, která tleskala genocidě Srbů | foto: therightofreply.blogspot.com


„Už mám po krk lidí, kteří se neustále snaží omlouvat Rusko. Rusko bylo vždy urážlivé a provokovalo. Ta země si prošla krizí identity,“ řekla Albrightová a přidala k dobru příběh o tom, jak nedaleko od Moskvy potkala muže, který si jí postěžoval, že se ze Sovětského svazu stal „Bangladéš s raketami“. Putin té situace jen využil tím, že na všechny strany tvrdí, že se snaží vrátit Rusko na výsluní, informují ParlamentniListy.cz o prohlášení této nechutné čubky.

Neježe nechutná vražedkyně Srbů lže jako poslední děvka, jelikož právě její Spojené státy provokují Rusko od jeho vzniku po rozpadu SSSR, ale ještě uráží hrdý ruský národ. V Rusku zase mají po krk takovým odporných kreatur jako je Madlena, která má ještě na rukou krev nevinných civilistů.

„Je to chytrý, ale opravdu zlý člověk. Důstojník KGB, který chce mít moc a věří, že se všichni spikli proti Rusku,“ popsala svou první vzpomínku na Vladimira Putina. „Věřím, že jeho cílem je podrýt a rozdělit Evropskou unii. Chce, aby NATO zmizelo z jeho sféry vlivu,“ obhajovala zrůda z pekel zločineckou a teroristickou Severoatlantickou alianci, která v roce 1990 byla v SRN a nyní je až na Ukrajině. Tak kdo je tady agresivní, ty jedna americká čubko?

Takto se ta krvelačná svině chovala v Praze. Vražedkyni chránili i čeští policejní blbečciMohla by hrát Babu Jagu

Na webu Russia Insider na rozhovor s Albrightovou reagoval ruský spisovatel a levicový aktivista Eduard Limonov, který vysvětlil, že na takovou snůšku ničím nepodložených spekulací je nutné odpovědět adekvátním způsobem.
„Albrightová je ošklivá stará žena s křivým nosem, která by mohla hrát Babu Jagu bez toho, aby šla na konkurz,“ spustil Limonov.

„Bangladéš je velmi krásná, teplá země obývaná laskavými, mírumilovnými snědými lidmi,“ dodal s tím, že má obrovskou historii sahající tisíce let nazpět, „zatímco historie USA je krátká a vulgární“.

Rusko je taktéž prastarou zemí, která se zcela náhodou dostala do pozice světové velmoci. „V roce 1991 spáchal Sovětský svaz sebevraždu, ale strom ruského života nezemřel a vyrostl tak silný, že opět dělá vrásky USA a staré Evropě,“ dodal s tím, že Rusové jsou prostý, statečný a trochu naivní národ. „Pohřbíme vás a budeme plakat na vašem pohřbu, jelikož jsme také lid sentimentální.“Zdroj.