Nová volební koalice SPO a SPD. Co asi tak spojuje Velebu a Okamuru

PRAHA | V sobotu 23. dubna 2016 se v hotelu Krásná vyhlídka v Nejdku konala krajská konference Strany Práv Občanů z Karlovarského kraje, informují ParlamentniListy.cz. Potvrdil se fakt, že mezi názory a programy SPD a SPO jsou minimální rozdíly, a že je rozumné a správné jít do voleb společně.

Jan Veleba a Tomio Okamura

Jan Veleba a Tomio Okamura

Pozvání na konferenci, které se zúčastnilo 34 delegátů, přijali i zástupkyně hnutí Svoboda a Přímá Demokracie v Karlovarském kraji. Seznámily přítomné delegáty s programem SPD, který bude součástí společné koalice do krajských voleb 2016. Potvrdil se fakt, že mezi názory a programy SPD a SPO jsou minimální rozdíly, a že je rozumné a správné jít do voleb společně.

Lídrem za kandidátku SPO Karlovarského kraje zvolili delegáti konference Ing. Jaroslava Bradáče ( Radního města Skalná,a bývalého radního KK pro životní prostředí, zemědělství a revitalizaci krajiny).

Na základě doporučení Krajského výboru SPO KK schválili delegáti také svou část kandidátní listiny za SPO pro podzimní krajské volby. Konečnou podobu koaliční kandidátky pak stanoví na společném jednání výbory SPD a SPO.


Reklama: