Džihád je tady: Přivandrovalé mu-slimácké zrůdy se v Řecku bouří. Napadají policisty kameny. Vystřílet je, nebo je vyhnat?

LESBOS | V internačním táboře Moria uprchlíci házeli kameny na policisty, oznámila policie. Kouřový se vznášel nad zemí na místě, které jen před deseti dny navštívil papež František, který jako satanská zrůda dal muslimským invazním jednotkám na zničení Evropy naději, že by měli být přijati. Papež se bude jednou smažit v oleji pekelném za tyto skutky a činy.

Válečné operace islamistických vetřelců

Válečné operace islamistických vetřelců
Policejní mluvčí uvedl, že v traktu mladých „migrantů“ byly zapáleny odpadové nádoby. Nicméně neklid se tam rozšiřoval již delší dobu. Nasazené jsou proto bezpečnostní síly uvnitř i vně tábora. Nejedná se o žádné migranty, ale o vojska džihádu na zničení Evropy, jak se s vetřelci vypořádat?

V internačním táboře Moria, kteří nemají žádnou perspektivu se dostat do Evropy, byli odhaleni, že se nejedná o žádné uprchlíky. To také dokazuje jejich chování. Jakou použít taktiku? Krále Jana Sobieského a při střelbě jako prašivé psy hnát do jejich islámistických děr na Blízkém východě?