Totalita: Adam Bartoš strávil noc v policejní cele. Už je na svobodě

PRAHA | Právě probíhá výslech předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše na Krajském ředitelství policie hlavního města Prahy, informoval nejmenovaný představitel Národní demokracie na facebooku strany.

A.C.A.B. zabavují tiskoviny Adama Bartoše

A.C.A.B. zabavují tiskoviny Adama Bartoše

„Během dopoledne bude pravděpodobně rozhodnuto o zrušení nebo prodloužení vazby. Jakmile získáme přesnou informaci od našich právních zástupců, budeme veřejnost obratem informovat,“ končí prohlášení.

Připomeňme, že včera byl předseda ND zatčen u svého domu, kdy následně gestapo (Policie) provedlo brutální domovní prohlídku, kdy děti a manželka politika zažily hrůzu, když jim „neandrtálnci“ prohledávali byt a zabavovali tiskoviny, jako za hluboké totality.

Je zajímavé, že provládní média informují o tom, že se má jednat o údajnou provokaci s tím, že policie zatčení nepotvrdila. Ovšem níže je video, které zatčení dokumentuje. O tomto videu nereferuje žádné provládní médium, či si myslí, že se jedná o podvrh?

„Oznamuji, že předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš je od včerejšího dne držen ve vazbě poté, co byl zatčen policisty v civilu před svým domem. Není vyloučeno, že bude ve vazbě držen i v následujících dnech. Důvodem je jeho „politická“ a „publikační“ činnost,“ uvedl na facebooku spolupracovník Adama Bartoše Ladislav Zemánek.

„Předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš byl okolo 12:15 hodin propuštěn z vazby. Právní zástupci Národní demokracie ho právě vezou domů, k rodině. Předseda se ke svému zadržení vyjádří později. O dalším vývoji této kauzy budeme veřejnost obratem informovat. Všem vlastencům České republiky děkujeme za podporu!“ informovala facebooková stránka ND v 13:00 hodin.