Poslanci zahodili referendum a vlezli do zadku Bruselu

Když poslanci podle hesla „odvolávám, co jsem odvolal“, vyřadili z programu již zařazený bod Referendum o vystoupení z EU, který na pořad protlačili poslanci Úsvitu, jasně ukázali, že jsou připraveni poslouchat Brusel.

Jana Volfová

Jana Volfová

Všichni ti, co včera hlasovali o zařazení bodu a dnes zjevně na nátlak svých stranických sekretariátů o referendu nenechali ani jednat, jsou zbabělci a zrádci. Nepřipustit ani diskusi o referendu v situaci, kdy se na nás valí miliony běženců, které chce Evropská komise přerozdělovat do všech zemí nebo si nechat zaplatit pokutu za jednoho běžence ve výši 6 700 000, což je celoživotní plat zdravotní sestry, je prostě ostudné.

Pokrytectví ČSSD, ANO a KDU ČSL, kteří stále mluví o tom, jak chrání naši zemi a pak svorně vlezou do zadku Bruselu, je zrůdné. Je třeba v krajských volbách ukázat jim všem, co si o nich opravdu myslíme. Krajské volby budou prostě REFERENDEM O VLÁDĚ a tohle referendum nikdo zakázat nemůže. Tedy zatím, protože pokud se nevzbouříme, nevymeteme tuhle vládu , nezavřeme hranice a nebudeme bránit naši suverenitu, tak naši noví páni by příště už žádné referendum svým otrokům nevyhlásit nepovolili..


Reklama: