Německý dopisovatel vydání Die Welt byl asi na drogách: Trumpovo vítězství bude mít za následek „putinizaci“ Spojených států a rozpad Severoatlantické aliance

BERLÍN | „Ruský neoimperialismus“ se stal důvodem toho, že na Západě se začaly šířit pochybnosti o síle liberálních hodnot, a stal se podnětem k posílení nacionalismu, píše asi značně dementní, či zfetovaný dopisoval Die Welt Richard Herzinger. O blábolu německého retardovaného sračkometaře referuje světová zpravodajská agentura Sputnik.

Donald Trump a Vladimir Vladimirovič Putin

Donald Trump a Vladimir Vladimirovič Putin

A duševní mrzák pokračuje slovy, že nacionalismus a antidemokratismus začínají být populární dokonce i ve Spojených státech, a jestliže se Donald Trump stane prezidentem, pak to bude mít nevyhnutelně za následek „putinizaci“ americké zahraniční politiky a rozpad Severoatlantické alinace, tvrdí nezdařený potrat Richard Herzinger.

Eurofilní duševní odpad šíří lži o kriticích Bruselské říše

Richard Herzinger - Neúspěšný potrat

Richard Herzinger – Neúspěšný potrat

„Západní svět ohrožuje vlna nacionalistického autoritářství“, píše pro Die Welt zdegenerovaný německý presstitut. A dodává, že hned po Maďarsku a Polsku sílí i v Chorvatsku nacionalistické tendence. Mimo jiné se stává stále citelnějším úsilí zaměřené na rehabilitaci fašistického státu Ustašů, který byl spojencem hitlerovského Německa za druhé světové války.

Ovšem ve svém výblitku pro Die Welt šíří jen lži a propagandu, jelikož právě Německo velmi aktivně podporuje v rámci EU Ukrajinu, která je dnes otevřeně nacistickou, ale vzhlíží k Evropské unii. Německý imbecil Herzinger svou mentální polici zaměřil v rámci falešné propagandy vůči kritikům Evropské unie a ty falešně nálepkuje – Jak tradiční pro eurofilní duševní odpad.

Přiznání: Kdo je proti EU je zločinec

euronacisté

euronacisté

Vedení balkánských zemí se snaží vypracovat „národně-vlasteneckou verzi“ vlastních dějin a při plnění tohoto ideologického cíle se snaží převzít kontrolu nad médii. Šíření nacionalismu v Evropě ohrožuje národní struktury EU.

Tento proces se vyznačuje „Putinovým ruským neoimperialismem“, je přesvědčen autor. „Západní demokracie dokázaly dát na hrubé porušování mezinárodního práva a demokratických hodnot, kterého se dopouští Putin, pouze polovičatou odpověď,“ píše Herzinger.

Výše citovaným se Herzinger vyřadil ze společnosti slušných lidí a upadl do louže z nechutné moči, která čpí jako Bruselská říše sama. Patrně byl německý „novinář“ vytažen ze zadnice Baby Jagy Merkel, aby podobný hanopis vůči kritikům EU, Trumpa a svobody, mohl sepsat.

Toto vše „nechutné“ v Spojených státech představuje Trump, píše imbecil z Německa

Donald Trump

Donald Trump

Vzrůstající popularita Donalda Trumpa svědčí rovněž o tom, že nacionál-revisionismus sílí i v samotných Spojených států (SS), tedy v zemi, zodpovědné za poválečný západní řád. Trump navrhuje novou formu amerického nacionalismu, která zásadně popírá universalistickou demokratickou misi SS a apeluje k americké síle, které by se měli obávat nejen nepřátelé, ale i spojenci Ameriky.

Podobná strategie vyústí v „putinizaci“ americké zahraniční politiky, tvrdí Herzinger. Trumpovo prezidentství bude zřejmě znamenat konec nebo definitivní oslabení NATO, uzavírá autor listu Die Welt.

Reklama: