David Cameron jako lidský odpad šíří nenávist, zastrašuje a Britům vyhrožuje válkou pokud Britové opustí Evropskou unii

LONDÝN | Britský premiér David Cameron dokázal překročit strop, který má každá svině. Podle slov britského premiéra Davida Camerona odchod Británie z EU může vyústit do války v Evropě. Informace uvedl britský The Telegraph. Toto je opravdu už za hranicí lidské slušnosti, vyhrožovat občanům země válkou pokud budou hlasovat pro vystoupení jejich země z Bruselské říše zla.

David Cameron - sprostý sráč a lhář | foto: youtube.com

David Cameron – sprostý sráč a lhář | foto: youtube.com
David Cameron, podobně jako Barack Obama jsou rozhodnými odpůrci Brexitu a považují možný odchod Británie z EU za nerozumný a nezodpovědný. David Cameron doslovně řekl: „Pokud v EU zůstaneme, víme co nás čeká. Pokud však odejdeme, bude to krok do temnoty,“ lže Cameron zastrčený v zadku amerického opičáka. „Odchod Británie z EU, tzv. Brexit stále více znervózňuje USA a proamerické orientovaných lídrů v Evropě,“ připomínají HlavnéSpárvy.sk. To vše jen jasně dokazuje, že EU je nástrojem americké okupace Evropy.

Podle britského premiéra se případný odchod Velké Británie z EU negativně projeví na obyčejných lidech. „Bohaté vrstvy a významní byznysmeni nebudou vidět žádný markantní rozdíl, obyčejní lidé se však budou muset potýkat s řadou problémů. Odchod Velké Británie z EU přinese s sebou ztrátu pracovních míst a zvyšování cen,“ šíří třídní nenávist mezi Brity, které takto sprostě zastrašuje lhář a zločinec David Cameron.

Evropská unie stvořena CIA

„Obyvatel Velké Británie zaskočilo zjištění britského tisku, že při vzniku EU hrály důležitou roli agenti amerických tajných služeb. Podle těchto zjištění právě CIA financovala prosazování myšlenky evropské integrace v období několika desetiletí a tlačili aktivní i členství Velké Británie v EU,“ informuje vydání slovenského konzervativního deníku.