John Kerry poníženě děkoval Rusku

WASHINGTON | Ruská federace a Spojené státy (SS) v pondělí oznámili, že budou pracovat na oživení únorové dohody o příměří, která za ten čas trochu zašla do pozadí, protože syrské vládní síly bojovaly v severním městě Aleppo proti Frontě Al-Nusrat. Informují HlavnéSpárvy.sk. Právě Fronta Al-Nusrat má být podporována SS a spojenci této říše zla se hnízdem ve Washingtonu.

John Kerry - Imbecil | foto: israelnationalnews.com

John Kerry – Imbecil | foto: israelnationalnews.com

„Bez Ruska bychom nedosáhli počáteční příměří. A doslova desítky tisíc životů bylo zachráněno. Můžete si spočítat: 200 lidí za den bylo zabito. To se na určitou dobu zastavilo,“ řekl Kerry v rozhovoru s reportérkou CNN Christiane Amanpour. „Lidé roky nedostali žádnou humanitární pomoc. Téměř milion lidí nyní dostalo humanitární pomoc, a proto došlo k určitým přínosem v této oblasti, „dodává. Ovšem nedodal, že tuto humanitární pomoc nedodaly SS, ale byla poskytnuta Ruskou federací (RF).

Reportérka se Kerryho ptá, proč věří, že Rusové jsou partneři ve snaze dosažení příměří a politické rezoluce, když jsou ve skutečnosti partneři s Bašára Asada ve snaze získat například i Aleppo. Zde se všimněte vymytého mozku americké reportérky „získat Aleppo.“ Ale po je součástí Syrské arabské republiky, kdy jediným svrchovaným prezidentem této republiky je právě Asad a proto by se jednalo o osvobození Alleppa a nikoli v o získání Aleppa. Ale co chtít po americké kundě?Kerry odpovídá, že v Sýrii je nepřehledná situace: „Jsou tam Kurdové proti Kurdům, zároveň Kurdové proti Turecku, Saúdská Arábie a Írán, sunnité a šíité, lidé proti IS a lidé proti Bašáru Asadovi. Myslím, že jde o velmi složité bojiště. Rusko nemá zájem navždy zůstat v Sýrii. Pokud má Rusko zájem společně zabránit marasmu v Sýrii, ve skutečnosti je třeba najít politické řešení. Ovšem tento chaos je dílem právě vlády SS a John Kerry je jedním z hlavních viníků, jelikož jediným plánem bylo sesazení Asada a okupace Sýrie zločineckými SS.


Autor má české kořeny a žije v Texasu, který pokládá za anektovaný Spojenými státy po neplatném připojení Republiky Texas k Unii a proto dle jeho vnímání žije v zemi, kterou SS okupují.